Wpis z mikrobloga

i tak samo jak oni pobiera 500+ bo twierdzi że w podatkach na to płaci. To ja w podatkach rzekomo finansuje 500+ ale nie jego 500+ tylko patusów. Ciekawe.


@aarahon: To jak w reklamach syropu na kaszel który jest mądry i dociera do płuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No #!$%@?, a czemu mają nie pobierać? XD


@Nighthuntero: No jak się jest przeciwko czemuś to się tego nie robi.

Jak ktoś jest za prywatyzacją służby zdrowia albo podstawową emeryturą to też ma nie korzystać z usług NFZ i ZUSu mimo, że to wszystko opłaca?


@Nighthuntero: czemu porównujesz dwie zupełnie inne sytuacje? Pobieranie 500+ nie jest obowiązkowe i nie płacisz na nie składek, w dodatku mylisz sprzeciwianie się z popieraniem
@aarahon: A chciałbym cię zapytać, jak się z tym czujesz, że PO z Pisem przegłosowali kredyty 2% (PO chce nawet 0%) dzięki którym dopłacisz mi w podatkach 150 tysięcy złotych do kredytu na mieszkanie? Nie jestem potrzebującym, mógłbym wziąć ten kredyt spokojnie bez dopłat, ale skoro mam okazję zyskać dużo to dlaczego mam nie wziąć?
Bo generalnie to dzięki temu wyjątkowemu ruchowi rządzących, właśnie wyciągam wszystkie podatki które wpłaciłem podczas swojej
A chciałbym cię zapytać, jak się z tym czujesz, że PO z Pisem przegłosowali kredyty 2% (PO chce nawet 0%) dzięki którym dopłacisz mi w podatkach 150 tysięcy złotych do kredytu na mieszkanie?


@tomo1111: nie dopłacę ci ani grosza ;) JA tam płacę uczciwie podatki.

to dlaczego mam nie wziąć?


@tomo1111: "zgadza się, ukradłem ale tylko głupi by nie skorzystał..." xD
@aarahon: rozumiem, że jak płacisz za internet co miesiąc, to z niego nie korzystasz?
Skoro płaci w podatkach, to czemu miałby nie brać tego co mu się prawnie należy?