Wpis z mikrobloga

W latach bycia kucem bardzo lubiłem Wiplera i z pewną nostalgią słuchałem go dzisiaj w Rmf FM. Ma zdecydowanie więcej charyzmy niż Mentzen, lepiej sobie radzi z grillowaniem. Szkoda tylko, że to taka sama, harda konserwa jak Sławek i Bosak.

#polityka #4konserwy #konfederacja
kobiaszu - W latach bycia kucem bardzo lubiłem Wiplera i z pewną nostalgią słuchałem ...
  • 37
  • Odpowiedz
@kobiaszu: i tak samo jak oni pobiera 500+ bo twierdzi że w podatkach na to płaci. To ja w podatkach rzekomo finansuje 500+ ale nie jego 500+ tylko patusów. Ciekawe.
  • Odpowiedz
  • 3
i tak samo jak oni pobiera 500+ bo twierdzi że w podatkach na to płaci. To ja w podatkach rzekomo finansuje 500+ ale nie jego 500+ tylko patusów. Ciekawe.


@aarahon: To jak w reklamach syropu na kaszel który jest mądry i dociera do płuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i tak samo jak oni pobiera 500+ bo twierdzi że w podatkach na to płaci


@aarahon: No #!$%@?, a czemu mają nie pobierać? XD
Jak ktoś jest za prywatyzacją służby zdrowia albo podstawową emeryturą to też ma nie korzystać z usług NFZ i ZUSu mimo, że to wszystko opłaca?
  • Odpowiedz
No #!$%@?, a czemu mają nie pobierać? XD


@Nighthuntero: No jak się jest przeciwko czemuś to się tego nie robi.

Jak ktoś jest za prywatyzacją służby zdrowia albo podstawową emeryturą to też ma nie korzystać z usług NFZ i ZUSu mimo, że to wszystko opłaca?


@Nighthuntero: czemu porównujesz dwie zupełnie inne sytuacje? Pobieranie 500+ nie jest obowiązkowe i nie płacisz na nie składek, w dodatku mylisz sprzeciwianie się z popieraniem
  • Odpowiedz
Pobieranie 500+ nie jest obowiązkowe i nie płacisz na nie składek


@aarahon: Może składek nie płacisz, po prostu płacisz więcej za wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wydajesz 5k zł miesięcznie, inflacja 11%, pobierasz 500+ to i tak jesteś na niewielkim minusie, ale zawsze to jakaś rekompensata.
t.....1 - >Pobieranie 500+ nie jest obowiązkowe i nie płacisz na nie składek

@aaraho...

źródło: inflacja

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon: A chciałbym cię zapytać, jak się z tym czujesz, że PO z Pisem przegłosowali kredyty 2% (PO chce nawet 0%) dzięki którym dopłacisz mi w podatkach 150 tysięcy złotych do kredytu na mieszkanie? Nie jestem potrzebującym, mógłbym wziąć ten kredyt spokojnie bez dopłat, ale skoro mam okazję zyskać dużo to dlaczego mam nie wziąć?
Bo generalnie to dzięki temu wyjątkowemu ruchowi rządzących, właśnie wyciągam wszystkie podatki które wpłaciłem podczas swojej
  • Odpowiedz
za inflacją stoją ci co głosowali za 500+ i ci co głosują za waloryzacją tego shitu.


@tomo1111: za inflacją stoją ci co pozwolili na dyktowanie cen energii ;)
  • Odpowiedz
A chciałbym cię zapytać, jak się z tym czujesz, że PO z Pisem przegłosowali kredyty 2% (PO chce nawet 0%) dzięki którym dopłacisz mi w podatkach 150 tysięcy złotych do kredytu na mieszkanie?


@tomo1111: nie dopłacę ci ani grosza ;) JA tam płacę uczciwie podatki.

to dlaczego mam nie wziąć?


@tomo1111: "zgadza się, ukradłem ale tylko głupi by nie skorzystał..." xD
  • Odpowiedz
i tak samo jak oni pobiera 500+ bo twierdzi że w podatkach na to płaci.


@aarahon: czemu miałby nie pobierać? Trzeba być skretyniałym debilem, żeby płacić za coś i tego nie brać xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: no dokładnie, co z tego że inflacja, trzeba brać pieniądze wyborcze od pisu ;)

"zgadza się, ukradłem ale tylko głupi by nie skorzystał..." xD
  • Odpowiedz
@aarahon: rozumiem, że jak płacisz za internet co miesiąc, to z niego nie korzystasz?
Skoro płaci w podatkach, to czemu miałby nie brać tego co mu się prawnie należy?
  • Odpowiedz