Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 17
zaraz obok tego gościa co chodził przebrany za drzewo


@imargam_2137: tego to dawno nie widziałem. Może w końcu poszedł do amazona, jak mu wyliczyłem, że tam więcej zarobi, niż na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A potem będzie odcinek w uwadze, że policja miała zgłaszane 20000 razy i nie reagowała.


@kodecss: Policja niewiele może w tej sytuacji zrobić, komisariat nie jest hotelem i schroniskiem dla bezdomnych. Zakładam, że policja wiele już razy go spisywała, a później musieli go wypuszczać. Nie mogą przecież w nieskończoność przetrzymywać człowieka bez wyroku sądu. To wada i zaleta prawa, wszyscy wobec niego jesteśmy równi.
  • Odpowiedz
Swoja droga on na starego nie wyglada, ciekawe jaka jest jego historia. Jak on sobie nie da pomoc to straci reke, ten typ w ogole mysli? No raczej mysli, wsiada do MPK, cos tam jadl, jakos zalatwil. Bez prawej reki (zakladam ze dominujaca) bedzie ciezko.
Zycie...
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: no jaka historia. Wali helupe co widac z daleka, jakims syfem zakazil ta reke i jeszcze gnoj uprzykrza ludziom zycie. Helupiarskie organizmy maja wlaczony tryb survival, ty z takim zakarzeniem juz dawano bys nie mial reki.
  • Odpowiedz
@Pinkycow o kurde, czytałem historie o gościu z tą ręką ale nie wiedziałem, że to ten cygan :o On nawet mając normalną rękę od lat kradł i żebrał od rynku aż po dworzec.
  • Odpowiedz