Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@YourMind chodzi od paru lat i atakuje ludzi którzy nie chcą mu dać kasy. Jednej naszej klientce napluł na twarz podczas jedzenia. No i straszy ta ręka, ze Cię dotknie.
Problem z ręka ma podobno od ponad roku i to był jego powód do zbierania kasy, ze niby na leczenie ręki. Ktoś pisał ze tak ma larwy i robaki i paradoksalnie dzięki tym robakom nie ma jakichś tam niebezpiecznych dla życia bakterii.
  • Odpowiedz
Hollywood wants to know his location
Lapa tak napuchnieta ze nawet sznurowek sobie nie zawiaze i #!$%@? na takich idzie moja skladka NFZ.
Kiedys jechalem 0P i wchodze, drzwi za mna sie zamykaja i poczulem POTEZNY NISZCZACY SMROD, juz nie wyjde :-(
Obracam glowe i w oddali zobaczylem menela. Wymiotny odruch nie do powstrzymania, szarpanie sie z #!$%@? oknem i jakos wystawilem glowe za pojazd, podziekowania za geny i wysoki wzrost. Mialbym
  • Odpowiedz
Chodzi po toaletach w różnych restauracjach i grzebie w tej łapie zostawiajac po sobie pełno krwi w umywalkach. Na mieście ma ksywę Thanos xD

Policja nic mu nie robi, pogotowie jak przyjezdza po wezwani


@klokupk: Ja pierd@le szkoda chłopa. Ale ksywa Thanos jest tak akuratna ze o kur$a xD Oplułem monitor.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@klokupk: @YourMind Najlepsze jest to, że policja ma na takiego typa setki zgłoszeń i #!$%@? zrobi.
A jak zaczniesz się bronić i zrobisz krzywdę/zabijesz to odpowiesz jak za człowieka.

Mimo, że policja o tym dobrze wiedział.
A potem będzie odcinek w uwadze, że policja miała zgłaszane 20000 razy i nie reagowała.
"Musiało dojść do kolejnej tragedii, żeby się coś poprawiło"
  • Odpowiedz
@YourMind: o widzę wrocławskiego celebrytę zaraz obok tego gościa co chodził przebrany za drzewo (sympatyczny, niegroźny), żulicy ubranej jak w latach 30 i gościa co bekał laskom w twarz w autobusach. Just Wroclove things.
  • Odpowiedz