Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki na jakiej stronie online wypiszą mi co najmniej tydzień l4? Bardzo mi zależy, bo nie wiem jak psychicznie wytrzymam w tej robocie.. jak mam wydać na psychiatrę to też wolałbym takiego, który mógłby dać mi szanse się odciąć jakiś czas od pracy...
#l4 #zwolnienielekarskie #pytanie #pomoc #praca #psychologia

Ze względu na jak się okazało - ogromną toksyczność w pracy będę chciał zrobić sobie "wolne" by psychicznie odpocząć i zregenerować zdrowie. Każda noc jest niespokojna - czasem się budzę 2 razy, mam codziennie sny o pracy, w domu też łapie się na tym, że myślę o tym co zrobię kolejnego dnia, aby się wyrobić i szefostwo się na mnie nie wyżywało. Najgorzej, że na 2 tygodnie zostawili mnie w biurze samego (wyjechali na wakacje) i każdy w firmie mnie atakuje za zaległości, które były od początku mojej pracy.
Nie moge isc na urlop, bo pracuje od 2 miesięcy i te 2 dni czy 3 wykorzystałem na lekarzy.

Mam psychicznie dość... chcę jeszcze mieć trochę finansów, więc nie zwolnię się od razu. Jeszcze nie miałem pracy gdzie tak by się wyzywali psychicznie nie z mojej winy.

Jeśli chodzi o zdrowie to w mnie w biurze jest zwykle 30 stopni, nawet jak na zewnątrz jest 24. Klimą działa non stop (dla innych działow) I mam ją blisko siebie. Mam strasznie zmęczone, suche oczy i ostatnio zrobił mi się krwiak. Dodatkowo mam problem z zatokami i jak klimą wieje mi prosto w twarz to kicham.

Nie jestem jakoś potwornie przeziębiony i przez to uważam, że to za mało na lekarza NFZ i l4... ale ciąglnie się to 2 tydzień.. boję się też że wymuszam na lekarzu l4. A on mi przepisze ibuprofen zatoki i tyle



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: dzwon normalnie do psychiatry. Miałem podobnie do Ciebie w jednej pracy i normalnie zadzwoniłem kiedyś do psychiatry. Opowiedziałem co jest pięć i na miecha zwolnienie dostałem. W tym czasie ogarniałem sobie inna prace i elo.
@WielkiCzarodziej: chociaż próbuj;

Rozmów w pracy nie można nagrywać bez zgody - taka jest zasada. Zasada ta nie zadziała, gdy nagranie rozmowy jest jedynym sposobem udowodnienia, że ktoś się w określony sposób wypowiedział wobec nas.15 lis 2021

Z drugiej strony

Wniosek z tego orzeczenia jest prosty: nagrywanie szefa, nawet potajemne, jest legalne. Aby jednak faktycznie działanie osoby sporządzającej takie nagranie nie spotkało się z negatywnymi konsekwencjami, musi być ono odpowiednio uzasadnione.