Wpis z mikrobloga

Ej bo @SonyKrokiet mi coś ostatnio gadał, że opisał Ferrari i że w rzeczywistości to jest mechaniczna patola. Nie miałem czasu słuchać bo byliśmy w Kielcach. No ale wracam do domu, odpalam RECENZEX i faktycznie czytam jaki ten wóz jest upośledzony

"z przodu zastosowano niezależne zawieszenie ze sprężynami i amortyzatorami, zaś z tyłu sztywną oś z resorami piórowymi "

Przecież to jest technologia jak polonez xD kto nie wierzy to link do opisu ferrarki [[O TUTAJ]](https://recenzex.pl/?p=1220)

#mechanikasamochodowa #motoryzacja
Pobierz SzubiDubiDu - Ej bo @SonyKrokiet mi coś ostatnio gadał, że opisał Ferrari i że w rzec...
źródło: botenzne fewrari xD
  • 29
@amath: No właśnie. Dlatego ten obecny model jest tak dziko popularny, bo nie jest typowym amerykańskim gównem + był naprawdę tani. W 2015 mustang 5.0 kosztował 199 990 zł :)
@SzubiDubiDu: czepiasz się auta co ma 70 lat, że ma technologię sprzed 70 lat? Proponuje jeszcze dodać, że to Ferrari to patologia, bo nie spełnia normy Euro 6, nie ma wtrysku bezpośredniego tylko jakieś gaźniki, ma 4 biegowy manual, zamiast 7 albo 9 biegowego automatu z łopatkami... można by tak długo wymieniać