Wpis z mikrobloga

Rata przy kredycie BK2% na 25-30 lat 2000-2500 tys. w Wawie za mieszkanie ok. 50m2 (lub mniejszy metraż bliżej centrum). Za taki sam wynajem w Warszawie obecnie proszą obecnie 3500-4500 tyś. złotych. Rzeczywiście, nieopłacalne brać ten kredyt. Najlepiej poczekać jeszcze na wynajmie z 5 lat, odłożyć wkład własny (to takie łatwe przy obecnych kosztach najmu) i wypatrywać spadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kredyt2procent #nieruchomosci #wynajem #warszawa
  • 80
  • Odpowiedz
Alior wymusza bardzo drogie ubezpieczenie ale daje mniejsze oprocentowanie, więc teraz bk w aliorze to jest około 1.5% po dopłatach. Mimo to wciąż się to nie opłaca.


@ksiezycoweNieruchy: Jak mówię alior jest najdroższy

masz bk2% i marze banku 0.7%?


@notBart: @notBart Marża banku wynosi 2% ale od momentu ustania dopłat. Przez pierwsze 10 lat marża jest "zaszyta w oprocentowaniu" po obliczeniu z wzoru w ustawie wysokości dopłat
  • Odpowiedz
@notBart: bo szukają centrum. dla mnie podstawą było to, że miejsce było zielone, blisko lasu, ze świeżym powietrzem. marzyłem o mieszkaniu i domu w Kampinosie, na razie mnie na to nie stać. więc padło na Wesołą. do centrum w 45 minut komunikacja, dla mnie uchodzi.
  • Odpowiedz
@DeoLawson
Kupuje 73m^2 w GDA.
4 pokoje, ratka malejąca 2304zl w Pekao S.A. + ubezpieczenie na 25% kwoty kredytu (ok 600zl rocznie) + 461zł ub. nieruchomości = 2392zł miesięcznie

Rata kapitałowa 1536zł

Kredyt na 461k, ciekawie to ma się do twojego RRSO 6% xD
  • Odpowiedz