Wpis z mikrobloga

Zacząłem spotykać się z dziewczyną w moim wieku (32l) i ogólnie wszystko jest ok ale martwi mnie jedna rzecz.
Ona jest mega naturalistką. Korzysta tylko z naturalnych kosmetyków, farbuje włosy henną, nie korzysta z leków np. przeciwbólowych tylko z naturalnych odpowiedników jak mięta. Rozstawia wszędzie jakieś świeczki zapachowe i kadzidełka. Obawiam się czy to red flag np. w trakcie pojawienia się dziecka. Twierdzi że nie dała by mu sztucznego mleka itp. Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski
  • 113
  • Odpowiedz
Wybadaj jakie ma poglądy na leczenie faktycznych chorób


@muguet: pozniej bylo, ze na powazne choroby lekarz:
twierdzi że w przypadku poważnych przypadków oczywiście do lekarza, ale jakieś gorączki leczyłą by inaczej niż ibuprofenem

Jak dla mnie spoko. Organizm nie po to wywoluje goraczek by pozniej jeden z drugim lykal tabletki by ja zbic. Choc tez wiadomo, goraczka 40st to juz nie w kij dmuchal, ale lekki stan pod goraczkowy czy tam
  • Odpowiedz
@alonzoo3: uciekaj, to się będzie jedynie tylko pogłębiać i rodzić konflikty. Nim się zawiniesz zbadaj jeszcze jej stosunek do ezoteryki I astrologii to będziesz wiedział na czym stoisz i czy na starość nie skończysz z poyebaną zodiakarą
  • Odpowiedz
@alonzoo3: red flag jeśli po pogłębionej dyskusji takie podejście przeniesie na dziecko. "nie bo nie" zaczynając od mleka to BARDZO zły znak. zapytaj ją co w przypadku jak nie będzie miała go wystarczająco dużo... normalną praktyką jest mieszanie i dokarmianie, ale "nie bo nie" to katastrofa dla dziecka na etapie późniejszego leczenia.

PS: jestem przeciwny antybiotykom na katar, ale jak zrobisz strep test i wyjdzie angina to też nie poda tylko
  • Odpowiedz
@alonzoo3: ze sztucznym mlekiem ma rację. Gorzej jakby w drugą stronę chciała dziecku dawać sztuczne mleko bo kobietom nie chce się karmić teraz piersią i idą na łatwiznę
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alonzoo3: Zależy jak będzie reagować w krytycznych sytuacjach i jak będzie to się u niej rozwijać. Znam kilka przypadków takich osób:
1. Która jest niegroźna, po prostu w pierwszej kolejności sięga po metody naturalne, a gdy one zawodzą korzysta z medycyny konwencjonalnej. I to jest spoko, taki wybór, ale nieszkodliwy w gruncie rzeczy.
2. Druga zawsze twierdziła, że się sama wyleczy i dopiero gdy wymagana była antybiotykoterapia, to skorzystała z medycyny
Iudex - @alonzoo3: Zależy jak będzie reagować w krytycznych sytuacjach i jak będzie t...

źródło: life-expectancy-china-all-time

Pobierz
  • Odpowiedz
enjoy your naturalne wyglądająca 37 latka vs 37 latki które wkładają dużo w utrzymanie swojego wyglądu


@justkilling: Wy chyba myślicie, że jak dziewczyna woli naturalne składy, to jest jakąś brudną, śmierdzącą, zaniedbaną hipiską.
Wtf, skąd to przestarzałe pojęcie?
Czyli zamiast stosować kosmetyki z lepszym składem (a jest teraz spora moda na tzw. świadomą pielęgnację), lepiej żeby nakładała na twarz samą chemię, która daje głównie powierzchowne efekty?
Jak np. krem pod oczy,
  • Odpowiedz