Wpis z mikrobloga

w dzień meczowy w okolicy stadionu mają chować szaliki w gacie, bo jacyś troglodyci ich za to pobiją? Ty się zastanów


@Elijahu: W zasadzie to tak.
To nie to, że bronię Legię bo takie klimaty kibicowskie mnie nie kręcą, ale niestety mamy w Polsce taki "klimat", że we wrogim mieście (a Polonia pomimo, że z Wawy to jednak jest w zdecydowanej mniejszości) barwami się nie obnosisz. Koszulki Lecha też bym nie
@przemo97: @Elijahu @GeWa Ktoś w komentarzach wspomniał, że typ miał szalik na sobie. Niestety, ale te zjeby potrafią spuścić za to #!$%@? nawet w okolicach stadionu, nawet jeśli nie jesteś kibolem, nawet jeśli jesteś dzieckiem, a tak w ogóle to najlepiej w 3 na 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak kiedyś wracałem z meczu i przechodziłem przez przejście dla pieszych na Andersa. Szliśmy całą grupą ludzi
kontrola populacji - jeden dostanie pstryczka w nos, 10 zastanowi się czy warto obnosić się z barwami


@elperson: ale jak śmietniki z legii chodzą po mieście w barwach to już jest wszystko spoko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
nie widzisz wszędzie kibica polonii


@rimyi: to że ich nie widzisz nie bierze się z niczego. Legioniści od lat dbają o to, aby w stolicy nie powtórzył się scenariusz łódzki