Wpis z mikrobloga

Wykop czytam długo pewnie już z 10 lat, obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.
Jestem szczerze mówiąc przerażony tym co dzieje się w Polsce.

Patrząc na statystyki migracyjne zawarte na stronie migracje.gov.pl do województwa Lubelskiego sprowadzono prawie 4 tysiące imigrantów/studentów z państw afrykańskich (głownie Zimbabwe i Nigeria). Ten proceder ma miejsce na wszystkich uczelniach prywatnych oraz publicznych. Podobne procesy zachodzą w innych miejscach w Polsce z tym, że nie na tak masową skalę.
Według najnowszego spisu powszechnego podanego przez brytyjski ONS biali Anglicy są mniejszością w Londynie, Birmingham oraz Leicester. W Holandii podobna sytuacja ma miejsce w Amsterdamie, Hadze oraz Rotterdamie. W Niemczech w Frankfurcie.

Sprowadzane do Polski osoby są w wieku rozrodczym. Statystki z Niemiec mówią, że 53% studentów zagranicznych zostaje na stałe w kraju. W Anglii w roku 2023 tylko 60% urodzonych dzieci jest rasy białej pomimo, że migranci stanowią 18% populacji.
W mojej opinii w Polsce został rozpoczęty proces który w ciągu 15-20 lat doprowadzi do oddania RP w ręce imigrantów z Afryki oraz Azji. Będzie to proces nieodwracalny który doprowadzi do likwidacji etnicznego narodu Polskiego.

Podobnie jak wielu moich znajomych chcę żyć w mojej ojczyźnie bez elementów kulturowych oraz etnicznych sprowadzanych z krajów trzeciego świata. Nie w tym celu ludzie pokoleniami budowali ten kraj aby oddać go w ręce obcych. Nie po to Polacy umierali za ojczyznę aby oddawać nasze miasta w ręce ludzi z losowych miejsc na świecie. Powstańcy w Warszawie nie umierali po to żeby po ulicach miasta za 50 lat chodzili w większości ludzie z Afryki bądź Indii czy Bangladeszu.

Być może warto zorganizować akcje wysyłania na początek maili do polityków różnych formacji z treścią zawartą choćby w środkowej części mojego wpisu. Akcja w internacie powstrzymała powołania na ćwiczenia do wojska losowych ludzie. Może powstrzyma też niszczenie naszej ojczyzny. Może media zainteresują się tematem. Proszę o wasze opinie oraz wykopanie.

Tutaj można wyszukać adresy email posłów z lubelskiego:

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/poslowie_wojewodztwo.xsp?wojewodztwo=lubelskie

#migranci #migracja #migracje #lublin #warszawa #polska #wykopefekt
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arsze_nick: Napisz jeszcze raz bez "xd" to możemy porozmawiać na poziomie.

@zatroskany_wykopek Nie ma to znaczenia czyja analiza jest słuszna, ani kto ma rację. Fakty są takie że młodym dziewczynom tłucze się do głowy byle nie polak, a dzieci koło 40rż.
Trzeba odwrócić ten trend, uświadamiać dziewczyny, żeby szukały sobie dobrych partnerów życiowych na mężów i ojców, dzięki czemu mamy szanse wychować kolejne pokolenia na przyzwoitych ludzi.
A dzisiaj co mamy? Tryb życia kompletnie niehigieniczny, palenie, picie, n-------i, śmieciowe jedzenie, złe picie, brak witamin, tatuaże, zabiegi kosmetyczne, kilogramy chemikaliów z kosmetyków, złe ubieranie się, złe prowadzenie się, oddawanie tego co najcenniejsze ma do zaoferowania dziewczyna na pierwszej randce z kompletnie obcym typem.
Jak takie dziewczyny mają urodzić kolejne
olokynsims - @arszenick: Napisz jeszcze raz bez "xd" to możemy porozmawiać na poziomi...

źródło: marcusbujaka

Pobierz
  • Odpowiedz
A jakoś jednak mam wrażenie, że lepiej się dogadam z przeciętnym imigrantem, niż z opem


@aegispolis: @WyuArtykyu To samo miałem napisać. Mirek nie ma pojęcia jak wygląda przeciętny emigrant.
To nie są ci których widzisz wieczorami na deptaku.
  • Odpowiedz
dokładnie. Masz wrażenie :))


@WyuArtykyu: Nie, po prostu ich sporo już w życiu poznałem, podobnie jak i konfiarzy z gwoździem w mózgu.

Gdyby dziś było referendum czy ich wpuszczać, czy nie... Vox populi orzekłby niemal
  • Odpowiedz
@aegispolis: Co najwyżej poznałeś w barze jakiegoś studenta z wymiany, bo byś takich pierdół nie wypisywał.

wy

xD wystarczy Proszę Pana. Liczba mnoga jest już w miastach trochę pretensjonalna.
  • Odpowiedz
@MrPerfetc: No generalnie twoja wypowiedź ze stwierdzeniem "e pewnie nie wiesz, bo ja nie mam argumentów" to rzeczywiście była na poziomie, żebyś innym pretensjonalność zarzucał xD

xD wystarczy Proszę Pana. Liczba mnoga jest już w miastach trochę pretensjonalna.


@MrPerfetc: Pisałem do ciebie i do drugiego gościa, któremu odpowiadałem w tym samym wpisie. Rozumiem, trudno po polsku się czyta, ale jeszcze się nauczysz, nie poddawaj się! ( ͡°
  • Odpowiedz
@aegispolis: Argumenty? Proszę bardzo. Do marca byłem foremanem na gigantycznej budowie Metsa w Kemi w Finlandii, wcześniej w Siemensie koło Bambergu w DE, jeszcze wcześniej u nas, a jeszcze wcześniej też w Finlandii na BASFie koło Pori. Poznałem w tym czasie całe ekipy ze wszystkich stron świata. Od strony pracy jak i kwaterunku.
Ty mi mówisz że się z nimi dogadasz lepiej niż z Polakiem. A ja bym chciał żebyś
  • Odpowiedz
@MrPerfetc: Teraz sobie siedzę i wydaję ciężko zarobione pieniądze chodząc po lokalach. Ja wiem o których imigrantach ty piszesz że są spoko bo ja ich też spotykam. Ale ich jest mały procent. Kiedyś spotkasz tych drugich i się bardzo zdziwisz. Po kwaterach siedzą ludzie którzy robią rzeczy których nie ma sensu opisywać bo i tak nie uwierzysz.
  • Odpowiedz
Pisałem do ciebie i do drugiego gościa, któremu odpowiadałem w tym samym wpisie. Rozumiem, trudno po polsku się czyta, ale jeszcze się nauczysz, nie poddawaj się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Napisałeś to do mnie w liczbie mnogiej, a jak już to sobie będziesz tłumaczył co chciałeś osiągnąć to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz
Argumenty? Proszę bardzo. Do marca byłem foremanem na gigantycznej budowie Metsa w Kemi w Finlandii, wcześniej w Siemensie koło Bambergu w DE, jeszcze wcześniej u nas, a jeszcze wcześniej też w Finlandii na BASFie koło Pori. Poznałem w tym czasie całe ekipy ze wszystkich stron świata. Od strony pracy jak i kwaterunku.


@MrPerfetc: No przecież ty nawet w Polsce nie mieszkasz, to co ty możesz wiedzieć o tym, jak to u nas wygląda? XD
Jednoczesnie sam byłeś takim samym imigrantem i co, o sobie też byś tak powiedział?

Napisałeś to do mnie w liczbie mnogiej, a jak już to sobie będziesz tłumaczył co chciałeś osiągnąć to już
  • Odpowiedz
@aegispolis: Siedzę sobie od marca w Polsce, a i tak jak napisałem wcześniej pracowałem też tutaj, z kilkudziesięcioma imigrantami. I przyjeżdżałem też tutaj. I mam tutaj znajomych którzy dalej prowadzą budowy i linie. Akurat wiem bardzo dobrze co się dzieje.

Nigdzie też nie napisałem że zmyślasz. Mało tego, napisałem że wiem o czym piszesz i rozumiem jakie masz doświadczenie. Napisałem też jakie mam ja.

No nie misiu, ty po prostu słabo rozumiesz po polsku i chciałeś się przyczepić do czegoś, bo sam wiedziałeś, że głupoty gadasz. No ale spoko, przywykłem, w końcu to
  • Odpowiedz
Jednoczesnie sam byłeś takim samym imigrantem i co, o sobie też byś tak powiedział?


@aegispolis: Mnie akurat zapraszają jak do siebie:) Ale tak, dziwię się, że ktoś chce trzymać u siebie w krajach niektórych Polaków. Tak samo ja nie mam nic przeciwko imigrantom o których zapewne ty piszesz.
  • Odpowiedz
@Essology: Kradzierze i bójki to nic ciekawego. Majbardziej kuriozalna. Kazali kolesiom chyba z Albanii posprzątać syf w łazienkach na kwaterach, to na złość pozapychali wszystkie kible. Sobie xD i to tak na amen. Łazili srać w krzaki albo podobno do worków po pokojach. W sumie z zapychaniem kibli dwa razy się spotkałem w Niemczech drugi raz na budowie i też raczej strzał w stopę. W ogóle sranie koło kibla Albo
  • Odpowiedz
@zatroskany_wykopek: psychopatyczne elity, rękami polityków dzielą i rządzą na całym świecie wedle tego jaki trik marketingowy chwyci. Pod osłoną skandali przemycają swoje niszczycielskie zmiany. Ja doszłam do wniosku, że celem tego jest jeszcze większe rozbicie i rozproszenie ludzi. Już nie wystarcza prawa i lewa strona aby ludziom odebrać wolność. Jak zniszczą narody, wówczas wprowadzą kontrolę absolutną. Wycofają gotówkę i będą decydować kto był grzeczny na tyle aby mógł zjeść miskę
  • Odpowiedz