Wpis z mikrobloga

Wykop czytam długo pewnie już z 10 lat, obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.
Jestem szczerze mówiąc przerażony tym co dzieje się w Polsce.

Patrząc na statystyki migracyjne zawarte na stronie migracje.gov.pl do województwa Lubelskiego sprowadzono prawie 4 tysiące imigrantów/studentów z państw afrykańskich (głownie Zimbabwe i Nigeria). Ten proceder ma miejsce na wszystkich uczelniach prywatnych oraz publicznych. Podobne procesy zachodzą w innych miejscach w Polsce z tym, że nie na tak masową skalę.
Według najnowszego spisu powszechnego podanego przez brytyjski ONS biali Anglicy są mniejszością w Londynie, Birmingham oraz Leicester. W Holandii podobna sytuacja ma miejsce w Amsterdamie, Hadze oraz Rotterdamie. W Niemczech w Frankfurcie.

Sprowadzane do Polski osoby są w wieku rozrodczym. Statystki z Niemiec mówią, że 53% studentów zagranicznych zostaje na stałe w kraju. W Anglii w roku 2023 tylko 60% urodzonych dzieci jest rasy białej pomimo, że migranci stanowią 18% populacji.
W mojej opinii w Polsce został rozpoczęty proces który w ciągu 15-20 lat doprowadzi do oddania RP w ręce imigrantów z Afryki oraz Azji. Będzie to proces nieodwracalny który doprowadzi do likwidacji etnicznego narodu Polskiego.

Podobnie jak wielu moich znajomych chcę żyć w mojej ojczyźnie bez elementów kulturowych oraz etnicznych sprowadzanych z krajów trzeciego świata. Nie w tym celu ludzie pokoleniami budowali ten kraj aby oddać go w ręce obcych. Nie po to Polacy umierali za ojczyznę aby oddawać nasze miasta w ręce ludzi z losowych miejsc na świecie. Powstańcy w Warszawie nie umierali po to żeby po ulicach miasta za 50 lat chodzili w większości ludzie z Afryki bądź Indii czy Bangladeszu.

Być może warto zorganizować akcje wysyłania na początek maili do polityków różnych formacji z treścią zawartą choćby w środkowej części mojego wpisu. Akcja w internacie powstrzymała powołania na ćwiczenia do wojska losowych ludzie. Może powstrzyma też niszczenie naszej ojczyzny. Może media zainteresują się tematem. Proszę o wasze opinie oraz wykopanie.

Tutaj można wyszukać adresy email posłów z lubelskiego:

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/poslowie_wojewodztwo.xsp?wojewodztwo=lubelskie

#migranci #migracja #migracje #lublin #warszawa #polska #wykopefekt
  • 58
obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.


@zatroskany_wykopek: Co my byśmy bez twoich przemyśleń zrobili!

Podobnie jak wielu moich znajomych chcę żyć w mojej ojczyźnie bez elementów kulturowych oraz etnicznych sprowadzanych z krajów trzeciego świata.


@zatroskany_wykopek: A niektórzy pewnie by chcieli żyć w Polsce bez ciebie i tobie podobnych. Trudno, musimy się jakoś dogadać
@elperson:

Nie znam nikogo w moim otoczeniu kto emigruje poza Europę. Zwróć uwagę, że nas jest tylko 38 milionów, a rocznie z przyczyn naturalnych ubywa 100 tysięcy Polaków. Raczej nikt w Polsce nie jest winny biedy w Afryce. Populacja Afryki to 1,216 miliarda zaimportowanie tylko 6 milionów mieszkańców tego kontynentu powoduje olbrzymie problemy społeczne choćby we Francji.

Po prostu uważam, że każdy naród ma prawo to własnej ojczyzny natomiast sprowadzanie milionów
@Kremufka2137:

Nigdzie nie napisałem, że kogoś lubię lub nie. Uważam, że każdy naród powinien zamieszkiwać własna ojczyznę i ma do niej prawo. Sprowadzenie milionów migrantów w sytuacji kurczenia się populacji etnicznych Polaków zlikwiduje nasz naród.

Wyobraź sobie, że napadła nas powiedzmy Rosja i sprowadziła na nasze terytorium powiedzmy 30 mln obywateli innych krajów, czy to nadal będzie Polska?

Co mają dać emaile z przytoczeniem przykładu choćby Anglii być może jakąś refleksję.
nikt w Polsce nie jest winny biedy w Afryce


@zatroskany_wykopek: przeciętny holender też nie jest winny biedy w polsce, a mino to jego kraj jest zalewany falą emigrantów z europy wschodniej. Już nie wspominając o brytyjczykach, którzy zawinęli się z unii m.in pod naporem taniej siły roboczej z naszego regionu. Chcesz czy nie chcesz to polak na zachodzie jest takim samym murzynem jak afrykańczyk / hindus dla ciebie

I z całym
@elperson: Masz rację odnośnie kolonializmu i tutaj Anglicy czy Francuzi mają lekko mówiąc swoje za uszami.

Większość imigrantów zalewa państwa zachodnie zupełnie legalnie poprzez system pozwoleń na pracę. I państwa te dokonały nieodwracalnej zmiany swojej struktury demograficznej o czym piszę. My zaczynamy popełniać ten sam błąd.

Z całym szacunkiem dowolny etniczny europejczyk migrując do innego europejskiego państwa w 2-3 pokoleniu jest w zasadzie zasymilowany. Dlatego nie piszę nic na temat obywateli
@zatroskany_wykopek: Ale jak? Polskim dziewczynom tłucze się do głowy byle nie polak, nie chcą rodzić dzieci, chłopom systematycznie obniża się testosteron, od 40 lat nie mamy zastępowalności pokoleń, do tego ogromna emigracja. To co się dzieje teraz to tylko skutek, brak dzieci oraz emigrację trzeba kimś zastąpić, w tym celu rynek jest uzupełniany afryką i azją. A że przy okazji biały człowiek ma zniknąć, a powstać ma jakaś bliżej nieokreślona mieszanka
@olokynsims:
Zastępowalności pokoleń nie mamy od 30 lat. Zmniejszenie się populacji zasypaliśmy obywatelami Ukrainy. Teraz należy zamknąć granice i pozwolić się odbudować narodowi. Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz poczucie jedności narodu też jest czynnikiem prodemograficznym.
Przykład Słowacji pokazuje, że trendy demograficzne można odwrócić bez zalewu państwa migrantami. Słowacja miała dzietność 1.19 na kobietę teraz 1.58 i współczynnik rośnie. Moim zdaniem dzietność w Polsce spadła ze względu na problemy gospodarcze lat transformacji ustrojowej. Teraz
zalewa państwa zachodnie zupełnie legalnie


@zatroskany_wykopek: nie, większość wykorzystuje luki i opieszałość sądów. Robią to obecnie np. rumuni w UK

asymilacja tam nie zachodzi


ale jak ma zachodzić, kiedy na każdym kroku daje im się odczuć że są obcy? z uwagi na kolor skóry czy wyznawaną religię

gatunków inwazyjnych w przyrodzie które niszczą te rdzenne


stąpasz po naprawdę cienkim lodzie z tymi teoriami


rdzenni brytyjczycy do 2100 mogą po prostu zniknąć.
Zmniejszenie się populacji zasypaliśmy obywatelami Ukrainy.


Oraz milionami ludzi z azji.

Moim zdaniem dzietność w Polsce spadła ze względu na problemy gospodarcze lat transformacji ustrojowej.


Pudło, dzietność spadła bo skończyło się rolnictwo i zaczęła się produkcja w fabrykach w wielkich miastach. Na małej powierzchni ludzie nie chcą się rozmnażać, poza tym hedonizm, po co zajmować się dziećmi kiedy jest tyle do zrobienia.
Młode dziewczyny zaczęły emigrować na studia i do pracy w
@elperson:
Celowo używam dosadnych porównań aby wywołać ożywiona dyskusję i zainteresować wpisem ponieważ poruszany temat jest istotny.
Napiszę jeszcze raz nie mam nic do innych ras i narodowości natomiast uważam, że istnienie różnorodnych narodów w swoich ojczyznach jest rzeczą dobrą i korzystną. Masowa imigracja np. do Indii z UK nie zlikwiduje etnicznych Hindusów ale w odwrotnym kierunku już tak ze względu na efekt skali Imdie mają 1.4 miliarda mieszkańców. Japonia oraz
Japonia oraz Korea


@zatroskany_wykopek: wiesz co łączy te państwa? powszechny rasizm i ksenofobia

Co do asymilacji w UK


rzecz w tym że żeby zaistniała potrzeba asymilacji silniejszej niż językowa to kultura miejsca do którego przyjechałeś musi mieć coś do zaoferowania. Zapewniam cię że życie brytyjskiej klasy robotniczej to nie jest coś co chcesz odwzorowywać we własnym domu. #!$%@?ąc od wszystkiego to hindusi akurat w klasowo podzielonym brytyjskim społeczeństwie odnajdują się nadzwyczaj
@olokynsims:
Całkiem możliwe, że Twoje spojrzenie na problem i jego analiza mam na myśli dzietność jest słuszna, a moja nie. Nie zmienia to faktu, że wpuszczając ludzi z Azji i Afryki do Polski nigdy już nie dowiemy się kto ma racje ponieważ nasz naród zniknie utopiony w napływowej dominującej puli genowej.

Ja patrzę na to w sposób następujący jeśli np. za 1000 lat zostanie 1 milion etnicznych Polaków naród ma szanse
@olokynsims: No spoczko, tylko jak dziewczyna 22 lata ma utrzymać takie dziecko? Już nie mówiąc z kim ma je zrobić, przecież rówieśnicy w tym wieku to na pewno myślą o zakładaniu rodziny xd.
Według mnie to też wina tego, że nawet do gówno prac wszędzie wymagane są studia, kolega dr gówno nauk pracuje w bibliotece xd I po co tyle lat nauki na koszt podatnika? Najlepiej to promować właśnie kursy i