@Zjem_Ci_nos: do tego paragony grozy nad bałtykiem, za rybkę z frytkami, surówkami i piętnastoma piwami przyszło mi zapłacić prawie 300PLN za obiad dla jednej osoby to srogie przegięcie
@Deska_o0: to po co płaciłeś? Nie znałeś ceny wcześniej? Skoro ludzie się na to godzą to restauracje nie opuszczają cen, i tak się kręci karuzela s----------a xD
@Deska_o0 siostra siedzi w Dąbkach czy jakoś tak i za 2 ryby z frytkami i surówkami, do tego 2 porcje samych frytek dla młodych zapłaciła 250zl xD stwierdziła, że więcej nad morze nie pojedzie, taniej jej wyjdzie all inclusive za granicą ( ͡º͜ʖ͡º)
@Zjem_Ci_nos: W Euro zarabia i jeszcze marudzi. Wiesz ile MIESIĘCY Polak musi pracować na taką kartę? Nie tygodni, dobrze czytasz. Zastanów się zanim coś tu wrzucisz, człowieku...
Chciałbym wiedzieć na ile pod tym tagiem #gielda są wyjadacze, grube ryby, a na ile faktycznie portfele po kilkaset złotych i granie dla fun-u przegrywania na Wykopie i pośmiania się. Dajcie screeny.
źródło: dddd
Pobierz@Kai: jak coś kupuję to zawsze płacę
@Kai: znałem
źródło: mqdefault
Pobierz