Wpis z mikrobloga

@Kumplica: Nie masz zadnej wiedzy na temat zmian w reakcjach na placz dziecka po ciazy, wiec po co sie wypowiadasz po raz kolejny i kolejny i kolejny…? Jak mi jnie wierzysz to poszukj w necie typiaro, zamiast mi zawracac glowe. Na czarno
@Ytarka: acha no tak myslalam ze nie masz nic do powiedzenia. Przyszedles mi pocisnac, zwyzywac od wariatek. „#!$%@? cie”, czy „masz gorszy dzien czy co?”

Edit: oczywiscie lambadziara, co was temat dzieci tak triggeruje??
@zbrodnia_i_kawa: jesli wiesz ze ktos robi krzywde dziecku to od tego jest policja/opieka spoleczna - tam sie to zglasza. Jesli chodzi o wrazliwosc na placz dziecka (jesli masz malutkie) to tak, bedziesz super wrazliwa na inne placze - hormony, jesli Twoje dziecko jest wieksze to jednak sklaniam sie do opinii wiekszosci o to zebys zbadala poziom hormonow bo jesli Cie to tak stresuje to nie jest to zdrowe. I pisze to
@zbrodnia_i_kawa

Edit: oczywiscie lambadziara, co was temat dzieci tak triggeruje??


Póki co jedyną osobą tutaj, którą triggerują dzieci, jesteś ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Piszesz jakieś wysrywy, a potem wyzywasz innych od bezdzietnych lambadziar i imputujesz, że nie zna życia kto się nie rozmnożył. Chyba ci się wykop pomylił z grupą Mamy Mamom czy innym gównem dla u w s t e c z n i o n
@tihuana: Z jednej strony - nie przypominam sobie, zebym prosila kogokolwiek o rade odnosnie mojego stanu, nie pytalam tez nikogo czy to jest normalne czy nie, a jednak czujecie sie w obowiazku ocenic stan moich hormonow… Mam trojke dzieci, od 11 lat jestem mama. Naprawde nie potrzebuje waszych rad, szczegolnie osob piszacych wczesniej ktore nie wiedza o czym mowia i wprost mnie obrazaja, na naprawde zdroworozsadkowy wpis.

Z drugiej strony mam
@tihuana: Skoro ty wiesz co robic gdy dzieje sie dziecku krzywda, to teraz poprosze o rade i opinie - wyobraź sobie sytuacje: pelny autobus, masz dwojke dzieci, jestes w zaawansowanej ciazy. Obok ciebie stoi dorosly facet, ewidentnie pijany, z maloletnia - w domniemaniu corka - szepcze jej cos po cichu,glupio sie usmiecha, smierdzi alkoholem. Ona chudziutka, moze 10-13 lat. Nos ewidentnie byl zlamany i kszywo zrosniety. Buzia zacieta, smutna. Co robisz?