Wpis z mikrobloga

@Bubakowski: tak, ja jak byłem piajany raz, chyba po maturze mnie pierwszy raz ktoś gdzieś zaprosił na jakieś piwo z dwoma osobami i potem namówił żebym zagadał. Już nie pamiętam dokładnie, gdzieś to opisywałem na profilu, ale mniej więcej stały i patrzyły się na mnie i śmiały z politowaniem, dostałem numer ale fałszywy albo nic nie odpisały. Straciłem tylko parę złotych żeby im postawić piwo. Później miałem doła i flashbacki z
Jaka była jej reakcja?


@Bubakowski: Zależy od dziewczyny. Jedne odrzucały kulturalnie, a inne jechały jak po łysej kobyle. Jak jesteś przegrywem to zwykle jednak nie przychodzi ci do głowy podrywanie, bo najczęściej dziewczyna daje ci do zrozumienia werbalnie i niewerbalnie, że nie chcą z tobą nawet rozmawiać. A zatem do prób podrywu dochodzi więc stosunkowo rzadko.
@Bubakowski: myślę że najgorzej jak to zrobisz na spięciu, spróbuj przy okazji powiedzieć coś śmiesznego żeby rozładować atmosferę i żeby cię za kripa nie miała. Możesz spróbować pijany żeby było łatwiej, no i najważniejsze czyli to że spróbujesz i zdobędziesz doświadczenie i może za którymś razem podupczysz. Nie bierz do siebie nieudanych podejść i patrz jak dupa reaguje na twoją bajere jak będzie spoko to może jakiś kontakt weź. To że
@Bubakowski: pamiętaj jak nie będziesz próbować to ci samo dupczenie nie wpadnie, może mordę masz brzydka ale spróbuj ubrać się jakoś normalnie i gadane ci się wyrobi z każdym kolejnym podbiciem, a myślę że masz do zaoferowania coś więcej niż tylko wygląd