Wpis z mikrobloga

@rbk17: W sensie nie wiem czy jest okej. Ja np. nie lubię Malwarebytes z tego względu że wycięli darmowe funkcje ze swojego programu i zrobili je płatnymi w kolejnej wersji oraz za to że dokonują cenzury politycznej ich systemem blokowania niebezpiecznych witryn.

Jeszcze jest taka opcja że AdwCleaner jest po prostu niesktuteczny. Też dawno z AdwCleanera nie korzystałem więc możliwe że odwalili jakąś manianę więc nie wiem jak to wygląda teraz.
CCleaner


@Czlowiek_Ludzki: Ja natomiast CCleanera odradzam. Obecnie jest to tak syfiasty program że jeżeli spytasz się o problem z Windowsem na stronie Microsoftu, i powiesz że korzystałeś z CCleanera, to wątek z automatu zostanie zamknięty.

Ten program miał sens w erze Windowsa XP, a dzisiaj jest z niego więcej szkody niż pożytku, szczególnie biorąc pod uwagę do kogo obecnie należy.
Ja natomiast CCleanera odradzam. Obecnie jest to tak syfiasty program że jeżeli spytasz się o problem z Windowsem na stronie Microsoftu, i powiesz że korzystałeś z CCleanera, to wątek z automatu zostanie zamknięty.


@supra107: no właśnie mam 2 komputery co miały CCleanera i mimo wymiany dysków na SSD (klon systemu) dalej coś z nimi nie tak. Ciągną mi internet dość mocno.
@supra107 nic bardziej mylnego, jak się klika wszystko co popadnie to się nie ma co dziwić ze się system wykracza finalnie. Równie dobrze można wylac wiadro pomyj na combofixa bo też nie potrafi wyrządzić więcej szkody niż pożytku.