Wpis z mikrobloga

@Linnior88: w sumie to się zgadzam z takim stwierdzeniem, że polskie chłopy to skąpcy albo biedaki (albo both).

co ciekawe - chlopaki na vikop.pl się o to mega prują, ale przecież to jest tak wspaniały potencjał, że kumaty to przekuje w stal damasceńską zabawy i hedonizmu.

ja na ten przykład to mega lubię manipulować p0lkami na tinderku dla zabawy. jestem przed 30, 30k i mam całkiem wyjściowy ryj - polki
  • Odpowiedz
dwa, trzy drobne gesty dalekie od zwyczajowego stylu polskiego skąpca i polki robią sobie kisiel z mózgu myśląc, że w końcu zjawił się książę na białym koniu. niestety tak nie jest - ale za to mam dużo zabawy czasem XDDD


@m-wjeczur: kiedy zapłaciłeś prostytutce za seks i myślisz że jestes bogiem życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ScholarsHut: Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą umierającą z żenady, gdy ktoś wrzuca tłumaczone memy z USA bez kontekstu. Od kilku lat jest tego coraz więcej. „Słuchaj policjanta, bo cię zastrzeli podczas kontroli drogowej” mhm, na pewno XD
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: w życiu złotówki nie zapłaciłem za seks. czasem wystarczy naobiecywać, niczym perwersyjne skrzyżowanie populisty z prezesem NBP ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Linnior88: proste, że fajnie. mówię ci - ktoś moglby mi zarzucić, że to trochę jakby pierwsza drużyna manchesteru city grała z radomiakiem.

i zapewne miałby
  • Odpowiedz
@wpiszlogintwardzielu: Monika siedzi na słuchawce w obcym języku, pije sobie kawę z ekspresu, narzeka na klimatyzację, wychodzi do domu czysta i pachnąca o godzinie 17. Mateusz jest #!$%@? pyłem (wykończeniówka), smarem i brudem (mechanika samochodowa) albo w ogóle gównem (hydraulika), robi często z patolą, po 20 latach albo dorobi się własnego biznesu z pracownikami pod sobą albo będzie zniszczony robotą.

Oczywiście bardziej szanuje Mateusza, Mateusz wykonuje pożyteczną pracę i powinien
  • Odpowiedz
@Linnior88: różnie, obietnice szybkiej formalizacji relacji, wspólnych wojaży (sam podróżuje relatywnie dużo), mgliste wizje wspólnej przyszłości, szeroko pojęty trolling, wciskanie guziczków w odpowiedniej kolejności i kłamstwa.

duzo by opowiadać, trochę mi się nie chce. jbc wal na priw

czy warto było? nie żałuje dziś
  • Odpowiedz