Wpis z mikrobloga

To w końcu jak to jest, od czego zależy to że laski nie ugadzasz - jak nie leżysz jej wyglądowo typu kolor skóry, twarz czy wzrost?
Bo zawsze w historii świata było tak, że nie zwracało się uwagi na te ich pierwsze poczucie czy chce czy nie chce jak dziś faceci zwracają i "szanują" (czyli metoda na spermiarza).

Podobno, powinno to działać na zasadzie podniecenia, czyli albo samica okazuje się czuć podniecona/entuzjastyczna na Twój widok albo jakieś wyobrażenia/fantazje z przebywania przy Twoim wygladzie poprzez to że spełnia jej oczekiwania co do życia
- albo poprzez sposób Twojego zachowania klika jej w głowie, że jednak jesteś atrakcyjny mimo że nie byłeś ale uczucie też jest szczere, bo spełnia jej oczekiwania co do życia.

To jeszcze nie byłby batebankomatyzm, bo nie zakłada zawodu, bycia bogatym czy usłużnym to jest dopiero po tym gdzieś.
Ale tak, po pierwsze, psychika facetów goniących za kobietami i na całym świecie wierzących że schlebianie im przybliży ich do czegoś, "że jak mnie polubi to będzie mnie chcieć".
Skąd taka porażka tego podejścia? Baby same to reklamują, a potem odnoszą porażkę aby to dostarczyć, czemu do #!$%@? tak?
Po drugie, czy to zawsze nie działało (że schlebianie do niczego nie przybliża) czy właśnie kiedyś działało? Kobiety po prostu były dużo bardziej "uciśnione" czyli zgadzały się przez narzucone normy kulturowe na życie jakiego nie chciały, tj. dopasowywały się do zastanej sytuacji i adaptowały?

Trzecie, skąd taki atawizm? Przecież nie jest tak że one rozumieją co robią bo tak od najmłodszych lat było, to są normalnie oczekiwania co do zycia. No to jest kwestia jakiegoś wychowania, ale to przecież musiałoby być powszechne,l. Bo jak rozumiem, gdzieś stało się to "że facet jest potrzebny jeśli już to tylko do seksu, a większość nie wygląda", bo inaczej to "narzędzie" tak jak nie wiem niektórzy faceci mogą myśleć że jest to krawcowa, albo ekspedientka w sklepie, to dla kobiet to hydraulik, mechanik albo żołnierz. Ma/mają załatwić sprawę.

Bo mi to wszystko wygląda na to, że faceci muszą dorosnąć do obecnego świata, w którym kobiety chcą żyć jak chcą. Bo teraz są niezadowolone obie płcie, potem byłyby tylko kobiety niezadowolone ale faceci będą już mieć na nie #!$%@? i nie będą nic znaczyć.

#blackpill #zwiazki #spoleczenstwo #socjologia #ewolucja #psychologia