Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen po latach grałem ale już wtedy się ta gra trochę zestarzała :( po za tym jakoś tak byłem przyzwyczajony do tej jednej mapki, ze nie podchodziły mi kolejne etapy z pełnej wersji xD jakiś dziwny jestem.
@Lefty Pamiętam jak miałem jakiś zwiastun gry na płycie i jak odpalał się filmik to chciałem przyspieszyć to, aby gra się odpaliła. Klikałem esc,Enter itd. Wszystkie te przyciski powodowały wyjście do głównego menu, więc oglądałem do końca z nadzieją, że po intrze będzie gra. Gdy w końcu ogarnąłem, czym jest zwiastun, to pamietam jak brechtałem z kolegów w klasie (2-3 klasa podstawówki), że będą grali w zwiastun spidermana i się jarali. Czułem
@biszkoptowy_pies_obronny: Coś mi świta, że był tam Liverpool z Arsenalem, ale głowy nie dam.
@Nikaraguanczyk To mnie się taka sytuacja nie zdarzyła, a trochę godzin w tę grę przegrałem. Z kolei w erze futbolu 2002 miałem dwa razy sytuację, że w momencie gdy bramkarz miał robić wykop to wystarczyło kręcić się koło niego i kopał prosto w zawodnika, a piłka trafiała do bramki.
@inZagi Wersja demo na PC wyglądała tak samo
@101101101: @Mtsen Kiedyś to było

Człowiek się cieszył jak miał na kompie demo kangurka kao, czteroletnią fife i jakieś Myth ( w które i tak nie umiał grać ale fajnie sobie klikał), jak wleciał jakiś Harry Potter to gamerskie swięto trwało tygodniami.

teraz gamepassy, bundle, abonamenty, konsole za połowę pensji a nie za kilka miesięcznych, darmowe gry, jakieś dzielenia kont, steamy, srimy, gogi, gry kupowane i nigdy nie grane.
@zielonzielon: do dzisiaj wspominam czasy, gdy dobrałem się w wakacje do kompa wujostwa, do którego miałem przez ten czas nieograniczony dostęp (w domu normalnie komp był dzielony z dwójką braci, więc dostęp był mocno ograniczony), a do tego sporo płytek z demówkami i pełnymi wersjami z gazet w saszecie. Instalowało i sprawdzało się wszystko () Do dzisiaj nie wiem, jak wtedy byłem w stanie
@zielonzielon: Mam na steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba tylko w hirołsy 3 równie mocno nołlajfiłem wówczas. Ah, beztroski 2001 rok. Wakacje przed 9/11 i błogie niewinne dzieciństwo.
@Lefty: @101101101: dema były spoko:
- Kozacy - granie Hiszpanią,
- Sacred - pierwszy akt gry, kilka dni grania.

Jak po kilku latach ogarnąłem sobie pełne wersje to... okazywało się, że to co najlepsze było w demie. Do tej pory raz na kilka lat uruchamiam pełną wersję Kozaków i gram Hiszpanią. Chciałem przejść całe Sacred, ale wyszedłem kawałek dalej poza pierwszy akt i zrobiło się nudne i nie skończyłem do