Wpis z mikrobloga

Siedzę se w Holandii jest mega spoko zastanawiam się czy nie zostać dłużej, żyje se na spokojnie, pensja tez fajna. Praca lekka i przyjemna przy ciuszkach. Miałam jechać na lipiec,sierpień. Ale zostanę do września albo dłużej nawet. Chciałabym odłożyć z 10 k co w Polsce byłoby nierealne XD tutaj w ciągu 2 tygodni mam odłożone prawie 2,5k XD wiec akurat porobue 2 miesiące i zawine do polszy nie zostanę tutaj ,bo każdy facet w promieniu 25 km (Polak) to zabrany psychopata,który chce tylko dziury. A ja potrzebuje słodkiego chłopca ,który się mną zajmieʕʔ #holandia #praca #wakacje
  • 54
@Charia

zawine do polszy nie zostanę tutaj ,bo każdy facet w promieniu 25 km (Polak) to zabrany psychopata,który chce tylko dziury. A ja potrzebuje słodkiego chłopca ,który się mną zajmieʕʔ


Oooo koleżanko, tak to nie będziemy rozmawiać. Wołam @Mamaboss żeby Ci wyjaśniła dlaczego Polacy to bezwartosciowe robaki niegodne zadnej niewiasty i powinnaś celować w przystojnego południowca prosto z Bangladeszu.
@Charia: Coś w tym jest z tymi Polakami na emigracji. Ale podobna sytuacja ma miejsce w Polsce jak dobrze się rozejrzysz. Robiliśmy mega duże projekty w międzynarodowych konsorcjach. Każdy miły, pomocny, w ogóle inna kultura samego biznesu. Teraz projekt robiony za grube pieniądze gdzie jednym z podmiotów jest nawet nie Januszex, ale wydawałaby się duża firma i poważni ludzie. Zakresy obowiązków dawno ustalone, kasa przelana za pracę, idzie jak po grudzie,