Wpis z mikrobloga

Siedzę se w Holandii jest mega spoko zastanawiam się czy nie zostać dłużej, żyje se na spokojnie, pensja tez fajna. Praca lekka i przyjemna przy ciuszkach. Miałam jechać na lipiec,sierpień. Ale zostanę do września albo dłużej nawet. Chciałabym odłożyć z 10 k co w Polsce byłoby nierealne XD tutaj w ciągu 2 tygodni mam odłożone prawie 2,5k XD wiec akurat porobue 2 miesiące i zawine do polszy nie zostanę tutaj ,bo każdy facet w promieniu 25 km (Polak) to zabrany psychopata,który chce tylko dziury. A ja potrzebuje słodkiego chłopca ,który się mną zajmieʕʔ #holandia #praca #wakacje
  • 54
@Charia załóż sobie jakas apke randkowa, holendrzy maja ogolnie dobre opinie o Polkach i juz pare tak powstałych par poznałem i w sumie zwykle sie dobrze układa :) trzeba tylko byc otwartym na specyfikę holenderskich ludzi xD
@Charia: A gdzie mieszkasz? Jak byłam u mojej siostry w odwiedziny to byliśmy w Meppel, Zwolle i Groningen. Fajne miejscówy, bo to taki holenderski "dziki zachód". Frytki z Waterloo w Groningen to najlepsza rzecz na świecie ale grzechem byłoby nie wstąpić także do najlepszego coffeeshopu Flying Dutchman :)))

@yuck ćpun to cie zrobił, zamiast normalnie spuścić w sedesie