Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do Was bo nie wiem czy przesadzam czy faktycznie tu jest problem. Co sądzicie o wyjeździe na wakacje waszej dziewczyny z siostrą za granicę?
Ostatnio coś moja wspominała że już przed tym jak się poznaliśmy umawiała się ze starszą siostrą że gdzieś pojadą ale to było lata temu, przed poznaniem mnie. No i teraz z nią coś gadała żeby zorganizować wyjazd za granicę do jakiegoś państwa wakacyjnego (Włochy, Grecja, Portugalia, etc.). Powiedziałem że od czasu kiedy to planowały wiele się zmieniło (jest ze mną i ze mną mieszka, myślę o zaręczynach i ślubie) i nie sądzę żeby było ok że moja dziewczyna gdzieś jedzie bezemnie na zagraniczne wakacje, nawet jeśli jest to z siostrą.

Przesadzam czy trzeba postawić sprawę jasno i dać do zrozumienia że albo chce być ze mną i planować poważną wspólną przyszłość albo jeździć sobie gdzie chce i z kim chce ale już bezemnie w jej życiu? Osobiście nie wyobrażam sobie że teraz gdzieś samemu bez niej lecę do np. Hiszpanii z kumplem na wakacje bo po pierwsze nie chciałbym bez niej a po drugie to brak szacunku.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #problemy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 48
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: serio to jest problem dla kogoś w związku, żeby jedna osoba pojechała na wakacje z rodzeństwem? XDDD według mnie gruba przesada, może przedawkowałeś wykop? Ogólnie rzeczywistość nie wygląda tak jak przedstawiają ją niektórzy na tym portalu, kobiety nie czekają tylko na okazje, żeby zdradzić kogoś na zagranicznych wakacjach. Nie zbudujesz żadnej relacji na tym, że będziesz 24/7 towarzyszył jej w kazdym momencie jej życia (i odwrotnie). Zastanów się nad tym,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja #!$%@?, tacy cudzie wchodzą w związki XD

wiesz że związek nie oznacza że jesteście jednym organizmem, co nie?
ma prawo wyjechać, robić coś bez ciebie jeśli ma na to ochotę
Jeśli pozostałe rzeczy w waszym związku grają to nie widzę problemu.

Serio, odstaw wykop, masz nieźle sprany mózg już.

btw. jeśli nie ufasz swojej patnerce to na #!$%@? ci ten związek w ogóle xd
jeśli miałaby cie zdradzić to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak już musisz to nie pytaj o takie rzeczy na portalu gdzie baby mogą odpowiadać typie, gaslighting brakiem zaufania i innymi pierdami murowany
Gdyby to one były na twoim miejscu to nawet nie wiesz jakie szopki by odstawiały xD
A typiara się nie będzie liczyć z twoim zdaniem właśnie dlatego że ty nie wyobrażasz sobie zrobić jej czegoś podobnego
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Tak jak inny Mirek radził - też ogarnij jakiś wyjazd solo / z kolegami i zobacz, jaka będzie jej reakcja. Jeżeli chociaż odrobinę będzie się #!$%@?, to jest hipokrytką i wiesz, że lepiej będzie ją rzucić. A jeżeli nie - no to moim zdaniem wszystko jest okej, nie trzeba zawsze spędzać czasu razem.

Wykorzystaj dwa tygodnie wolnej chaty i zainstaluj Tindera ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale dlaczego Ci to przeszkadza?

Jeśli macie mało urlopu/hajsu i to będzie oznaczało, że w tym roku razem nigdzie nie pojedziecie - no to mooże faktycznie trochę słabo, ale zawsze sam sobie wtedy możesz wziąć urlop i gdzieś wyskoczyć ze znajomymi, albo pochillować solo, czasem spoko na chwilę od siebie odpocząć.

Jeśli naczytałeś sie wykopków i masz przed oczami harlekiny z egzotycznymi przygodami seksualnymi, to polecam się zastanowić nad własnym
  • Odpowiedz
czy faktycznie tu jest problem


tak jest tu pewien baaardzo poważny problem - ty xD
no żeby być toksykiem zazdrosnym o rodzeństwo czy ogólnie spędzanie czasu z rodziną to już jprdl wtf wgl xd

no i ehhhhhhh
widząc wpis w bocznym panelu pomyślałem sb jjbie co za durna zarzutka chyba nawet nie ma sensu wchodzić i cisnąć po opie bo i tak dostanie milion orających komentarzy
ale nawet takie dno dna jak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no stary uważaj. Mój braciak miał bardzo podobną historię z tym, że jego ówczesna dziewczyna oświadczyła mu, że jedzie zagranice z przyjaciółką. Po powrocie okazało się, że była tam z przyjaciółką ale i z dwoma fagasami. Gdy brat się o tym dowiedział (oczywiście przez przypadek) dał laleczce nauczkę, która zakończyła ich 3 letni związek.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Rad różowych nie słuchaj. Gdybym słuchał kobiet odnośnie relacji to dalej byłbym sam. Prawda jest taka: Polki dostają wścieklizny c@py na tego typu wyjazdach, nawet jak nie planowały niczego wcześniej. Wszystko udają cnotki w kraju. O teksty na temat zaufania się nie nabieraj, to tani chwyt emocjonalny. Tam wejdzie alkohol, może jakiś klub (w końcu jesteśmy na wczasach, prawda?), a tam taniec z alvaro...resztę sobie dopowiedz. A jak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ty jesteś normalny? Za dużo wykopków i ich mądrości dupy i tagów typu przegryw.
Nie jest zdrowo spędzać ze sobą 24/7. Ty możesz jeździć bez niej i ona bez Ciebie. Jak ktoś jest zazdrosny o wyjazd z siostrą to powinien się udać do specjalisty.
  • Odpowiedz