Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do Was bo nie wiem czy przesadzam czy faktycznie tu jest problem. Co sądzicie o wyjeździe na wakacje waszej dziewczyny z siostrą za granicę?
Ostatnio coś moja wspominała że już przed tym jak się poznaliśmy umawiała się ze starszą siostrą że gdzieś pojadą ale to było lata temu, przed poznaniem mnie. No i teraz z nią coś gadała żeby zorganizować wyjazd za granicę do jakiegoś państwa wakacyjnego (Włochy, Grecja, Portugalia, etc.). Powiedziałem że od czasu kiedy to planowały wiele się zmieniło (jest ze mną i ze mną mieszka, myślę o zaręczynach i ślubie) i nie sądzę żeby było ok że moja dziewczyna gdzieś jedzie bezemnie na zagraniczne wakacje, nawet jeśli jest to z siostrą.

Przesadzam czy trzeba postawić sprawę jasno i dać do zrozumienia że albo chce być ze mną i planować poważną wspólną przyszłość albo jeździć sobie gdzie chce i z kim chce ale już bezemnie w jej życiu? Osobiście nie wyobrażam sobie że teraz gdzieś samemu bez niej lecę do np. Hiszpanii z kumplem na wakacje bo po pierwsze nie chciałbym bez niej a po drugie to brak szacunku.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #problemy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 48
@mirko_anonim a dlaczego nie chcesz by jechała z siostra? Czy widzisz to jako zagrożenie jej życia lub zdrowia czy po prostu czujesz się oburzonym ze nie jedzie z Tobą? Ogólnie to w każdym związku trzeba mieć spotkania z innymi ludźmi bez partnera/partnerki. Czyli Ty sobie pójdziesz na granie czy chlanie z kolegami bez niej a ona pojedzie na wycieczkę czy do muzeum z siostra czy koleżankami. Nie musisz non stop przez 24/7
via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): Źle to zagrałeś xD Trzeba było zakomunikować, że w sumie to dobrze się składa, jak chce to niech leci, bo Twój kumpel zaproponował Tobie męską wycieczkę na Filipiny czy inna Tajlandię w grudniu/styczniu. Zacząć przeglądać internet w poszukiwaniu ciekawych miejsc, miast, zabytków itp. Zacząć szukać biletów na samolot, hotel czy jakiś wynajem mieszkania. A jak nie masz paszportu to trzeba było zgłosić się do urzędu w celu wyrobienia.