Wpis z mikrobloga

Konfederacja: chce nadać uprawnienia prokuratorskie NIK-owi, bierze na listy syna Mariana Banasia, który przez pisowską prokuraturę i propagandę został zmieszany z błotem, chcą rozliczyć PiS z tego co odwalają ze spółkami skarbu państwa.

A co w tym czasie robią wykopki? A no powielają pisowską propagandę i porównują nepotyzm w SSP do powiązań rodzinnych na list wyborczych XD

Rozumiecie? Dla wykopków sytuacja, kiedy jakiś syn pisowca dostaje duże pieniądze i opinia publiczna często o tym nie wie, jest porównywalna do sytuacji, kiedy Konfederacja daje na WYBIERALNE listy takie osoby.

Różnica jest taka, że jak wam się nie podoba rodzinna konotacja, to nie musicie na taką osobę głosować. Macie wybór. ALE NA PISOWSKI NEPOTYZM NIE MACIE WPŁYWU. Robicie dobrą robotę pisowcom wykopki, na nowogrodzkiej się pewnie cieszą.

#polityka #konfederacja #bekazpisu #neuropis
tymirka - Konfederacja: chce nadać uprawnienia prokuratorskie NIK-owi, bierze na list...

źródło: 4da2fe699072fe2587455e30d9b79a69ebfb195ed3e02c9a7a9eab4253d1eb5e

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tymirka:

Rozumiecie? Dla wykopków sytuacja, kiedy jakiś syn pisowca dostaje duże pieniądze i opinia publiczna często o tym nie wie, jest porównywalna do sytuacji, kiedy Konfederacja daje na WYBIERALNE listy takie osoby.


Oho, nowe fikolki. W Polsce głosuje się na partię nie na ludzi. I tak jest od zawsze i albo faktycznie jesteście gimbami i nie wiecie albo perfidnie manipulujecie.
Skoro na tym etapie idą w totalny nepotyzm to strach
  • Odpowiedz
Konfederacja: chce nadać uprawnienia prokuratorskie NIK-owi, bierze na listy syna Mariana Banasia, który przez pisowską prokuraturę i propagandę został zmieszany z błotem, chcą rozliczyć PiS z tego co odwalają ze spółkami skarbu państwa.


@tymirka:

Biorą młodego banasia.
młodego od kamienicy burdelu zarządzanego
graf_zero - >Konfederacja: chce nadać uprawnienia prokuratorskie NIK-owi, bierze na l...

źródło: EHGBQmbW4AYYQi2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Oho, nowe fikolki. W Polsce głosuje się na partię nie na ludzi. I tak jest od zawsze i albo faktycznie jesteście gimbami i nie wiecie albo perfidnie manipulujecie


@TenXen47: Głosuje się na listy wyborcze, to po pierwsze. A to, że Karina Bosak będzie na drugim miejscu na liście nie znaczy, że jest druga w kolejce do wejścia do sejmu. Równie dobrze za nią może wejść ostatnia osoba na liście, co się często działo. Nie daje jej to żadnej gwarancji. W dalszym ciągu nie widzę tu porównywalnej sytuacji do pisowskiego nepotyzmu

Skoro na tym etapie idą w totalny nepotyzm to strach co będzie
  • Odpowiedz
@tymirka: Ja tam nie wiem o co im chodzi. Karina Bosak jest bardzo dobrą kandydatką, ma bardzo dobre referencję. Nie widzę problemu. A to, że jest żoną Krzysztofa Bosaka? No i co z tego? Z tego powodu już należy ją wykluczać?
  • Odpowiedz
  • 0
Biorą młodego banasia.

młodego od kamienicy burdelu zarządzanego przez bandytów


@graf_zero: kolejny, który mówi pisowską propagandą. Dla mnie może nawet w tych burdelach sam pracować, ważne, że ma swoje prywatne powody do vendetty z pisiorami
  • Odpowiedz
  • 3
@tymirka sorry ale mi to już śmierdzi z daleka, a skoro tak się już zaczyna to dalej pewnie obsadza spółki państwa swoimi. Konfederacja już od dłuższego czasu zachowuje się jak PIS 2.0 a to mnie w tym tylko utwierdza. Już sobie wyobrażam jakby się bigos niektórym gotował gdyby syn Tuska startował z listy PO
  • Odpowiedz
@graf_zero: A jakby ktoś chciał stwierdzić że to 2 różne osoby, to stary go zatrudnił w NIK na jakimś ważnym stanowisku xD
Także totalnie dobre relacje i zgoda xD
  • Odpowiedz
@tymirka z wiekiem doszedłem do wniosku ze wybory są po to żebyśmy mogli wybrać które świnie przy korycie będą się paść i ze różnica między nimi w tej dziedzinie akurat nie jest wielka. Także wywracanie stolika przez konfe jest głównie po to żeby mogli postawić swój stolik.
  • Odpowiedz