Wpis z mikrobloga

Przychodzę do was z najbardziej soczystym przykładem blackpillu, jaki widziałem w życiu. Serio. Akcja od 16 minuty.

Co dzieje się, kiedy niski Pajeet z Bangladeszu wbija sam z siebie - wcześniej po prostu siedział wśród publiczności - na randkę w ciemno w trakcie nowojorskiego programu? Zanim jego „randka”, która miała zasłonięte oczy, dała mu kosza tak chłodnego, że po prostu nie mogła na niego patrzeć, to rozpoznała już wcześniej - pewnie po samym głosie i informacji o jego bengalskim pochodzeniu - że gość jest „eeeewwww”.

Zapytała organizatorów - niby, żeby uratować sytuację - czy ten Pajeet, który wbił na scenę, to „ten” przystojniak, siedzący w 2. rzędzie, też wyglądający niby na Hindusa. Organizatorzy - dla większego show - od razu wezwali przystojniaka z trybun na scenę. Ten niechętnie przyszedł i okazał się po prostu wzrostakiem 6/10 - ale tyle wystarczyło. Laska widziała go przez moment z daleka, na scenie praktycznie się nie odzywał, a wyszedł jako wygrany.

Upokorzony i odrzucony Pajeet z kolei dostał od organizatorów „w ramach nagrody pocieszenia” jakąś zabawkę do masturbacji, którą wymachiwał w geście zwycięstwa - ku uciesze normictwa na trybunach xD

Niezła jest też wcześniejsza przystawka. W 14:15 laska, której typ podobał się zanim zdjął opaskę, nagle stwierdziła, że nie ma między chemii. Dziwnym trafem zmieniła zdanie po tym, jak zobaczyła jego dziwne czoło i oczy xD konsternacja - zarówno jej, jak i publiczności - jest nie do opisania.

Edit.

Uwielbiam ten kanał z filmikami z randek w ciemno. Każdy odcinek to soczysta dawka blackpillu. Te momenty kiedy świetnie dogadujące się do tej pory pary zdejmują z oczu opaski i nagle czar pryska. Dziwnym trafem po zobaczeniu twarzy, wzrostu i sylwetki drugiej osoby cała chemia i „good vibes” znikają.

Po tym odcinku jednak po prostu zaniemówiłem. Jeżeli ktoś z waszego otoczenia dalej pieprzy, że wygląd - i mówię tu o obu płciach - nie ma znaczenia w kontekście współczesnego randkowania, to możecie mu po prostu wysłać ten filmik. Możecie mi zaufać, że albo zmieni zdanie, albo jest zacietrzewionym głupcem.

#blackpill #redpill #bluepill #zwiazki
Tywin_Lannister - Przychodzę do was z najbardziej soczystym przykładem blackpillu, ja...
  • 50
Te chłopaczki są w znakomitej większości tak zahukane, wyjęte z gnoju i mają tak wdrukowane tradycjonalistyczne podejście do związków (związki aranżowane, gdzie to rodzice szukają im partnera, 93% Hindusów żyjących w miastach zawiera małżeństwa w taki sposób) że szukanie tu czegoś do bzykania to ostatnie, o czym myślą.


@drobne_na_taryfe: Ze cichy spokojny chlopak nie mysli o seksie? Ze w rozmowie z kims z uczelni nie mowi o seksie, to nie mysli
Mysle, ze sporo osob z tagu ma podobne doswiadczenia do moich - brak problemu w kontaktach z facetami ale z kobietami kompletnie pod gorke.


@CloudSpanner: Mam paru kolegów, mam jednego najwazniejszego przyjaciela, potrafie pic piwo z ziomkiem co znam 10 minut w barze. Tylko rozmowa z kobietą wygląda tak:
- czesc Monika, o widze ze idziesz oddac ksiazki do biblioteki
- no ide
- wiesz co, nie mam tam zalozonej karty,
pajet przyjechałby do polski to by się nie mógł opędzić od lasek


@drobne_na_taryfe: To nawet ja się zgadzam. Akurat Hindusi z punktu widzenia blackpilla nie są atrakcyjną rasą (wiadomo, ze sa przystojni Hindusi, ale teraz mowie o sredniej).
@92cel no i o to się rozchodzi, bo kolega wyżej robi z Amira i Rakesha demony #!$%@?ńska, a to zwykłe, poczciwe mirki, często niższe od przeciętnej julki. I jasne, że mogą na coś liczyć, ale z pewnością wizja bycia oblezionymi przez napalone Polki nie jest głównym motywem wyboru polskich uczelni, bo o takich rzeczach to potencjalni studenci z Indii mogą poczytać na wykopie, a nie usłyszeć od tych, którzy już tu są.
@interpenetrate: o #!$%@?, ale szkoda tego pierwszego xD

Edit.

Była dziewczyna czada z filmiku:

Z kolei o swojej nowej miłości, brazylijskim modelu Leonardo Marquesie powiedziała: „Lubię facetów z poczuciem humoru, którzy mają pasje i nigdy się nie nudzą. Takich, którym nie będzie przeszkadzała moja niezależność.


XD

ważne, że miał poczucie humoru i pasje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://viva.pl/ludzie/newsy/kim-jest-leonardo-marques-model-i-nowy-facet-marcelin-zawadzkiej-28502-r3/
@Tywin_Lannister: ładni ludzie razem z gatunkiem normików to jest świat w swojej własnej bańce.
Oczywiście że ta pasja i humor jest ważne - jak obracasz się w towarzystwie gdy masz do wyboru z 10 czadów. Hipokryzja I obłuda lvl max. Coś jak to że milionerzy lubią czarne biedne głodne dzieci bo są takie biedne a nie dlatego że mogą skosić na nich penge albo kapitał społeczny. Obrzydliwe

To z topmodel możesz