Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: ale to aż trudno uwierzyć. No albo ta jego żona jest nie wiem kim, multimilionerką 10/10, i go utrzymuje - albo chłop jest debilem że się związał z jedną babą będąc w takim pustostanie jak polska dziura. Nie wiem, opcja jest jeszcze taka że żona przyprowadza mu laski do łóżka, albo na serio jest tak przyjemnym typkiem tym stereotypowym zbluepillowanym czadem co wspiera sub5. Ale nie wiem co o tym
  • Odpowiedz
@interpenetrate: A co ty myślisz że żona coś tu zmienia? Pewnie ma w haremie fwb z 20-30 obecnych i przyszłych dziewczyn normików, a jego żona dziękuje mu że może być tą pierwszą chociaż tytularnie.
Tak wygląda życie będąc czadem 190cm+
  • Odpowiedz
  • 6
@interpenetrate ale do kogo wy się próbujecie porównywać xD takich jak on jest promil.. przecież jaki byś nie był zawsze znajdzie się ktoś kto cię zmogguje.. to nie znaczy że masz zamknąć się w piwnicy i nie robić nic do śmierci xDD
ten Oskarek ma z pewnością również ogromne powodzenie na codzień i ja bym się z niego nie śmiał
  • Odpowiedz
@interpenetrate: @olaf_wolominski miałem w poprzedniej pracy dyrektora dynamicznego wzrostaka. Jeździł po Polsce w interesach i zaliczał biurowe Moniki czy roksy. Opowiadał o tym bez skrępowania na firmie. Żonie może wprost się nie chwalił ale ona też nie zadawała pytań. Miała ładny dom i dzieci z genami chada które miały zapewnione środki na dobre życie.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: widziałem kiedyś filmik jak oskarek został wyśmiany przez płodną julkę bo miał mniejszego khutasa od jakiegoś randomowego mokebe. Ogólnie dymorfizm w naturze oznacza większy rozmiar i w każdym gatunku tak jest. Samice wszystkich gatunków ciągnie najmocniej do wyższych wzrostem/kośćcem/khutasem. Nieraz szedłem z kumplem wyższym tylko o 1/3 głowy to wszystkie bioselektory gapiły się na niego xd.
  • Odpowiedz