Wpis z mikrobloga

@rzezol: Na PS5 bierz tę z lewej za 84 zł ( fabuła+ online), wersja z PS4 nie ma aktualizacji i wygląda okropnie na PS5. To za 44 to tylko samodzielny tryb online.
  • Odpowiedz
@rzezol : Musisz kupić wersję po lewo za 84,50zł

Tryb fabularny jest traktowany jako DLC i nie odpalisz go bez kupna podstawki, czyli Online ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@vulcanitu ostatecznie kupiłem wczoraj tą cyfrówkę za 84,50 używając karty doładowującej PSN 100zł kupionej na Instant Gaming za 81 ziko, więc wyszło trochę taniej i mam jeszcze ~15zł na kolejną gierkę #cebula ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jest w tej wersji singiel, multi i jest to ta wersja ulepszona do PS5. @Beeercik @Snippet @KomendaGlownaPolicji
  • Odpowiedz
  • 1
@KomendaGlownaPolicji Noo ja też właśnie wczoraj pograłem z 2 godziny i świetnie się bawiłem po raz… nie wiem już który ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno pierwszy raz jeszcze na X360 przeszedłem XD
Nawet moja luba, która nie przepada za grami trochę pieszych sobie porozjeżdżała i mówi mi że fajna zabawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sprawdziłem tryb jakości na PS5 i kurde -
  • Odpowiedz
  • 0
@rzezol Tak, tak, ja właśnie na tym trybie grałem, bodaj „Wydajność z odbiciami RT” się nazywa czy coś w tym stylu.
Tam z tego co wiem jest 1440p w 60fps i działa i wyglada to bardzo dobrze. Ale jakość tych odbić nie jest na takim poziomie jak w trybie „Jakość”.
  • Odpowiedz