Wpis z mikrobloga

@Neobychno 4 lata temu przez pomówienie niestabilnej psychicznie laski wylądowałem na kilka godzin w areszcie. Też musiałem zdjąć majty i robić przysiady, czułem się niekomfortowo, bo nie ogoliłem fujary i nie byłem pewny czy dobrze się podtarłem chwilę przed aresztowaniem. Gdzie jest TVN, gdzie marsz na moją cześć? Ach no tak jak już oddali mi sznurówki i puścili wolno po prostu zagryzłem zęby mimo upokorzenia i żyłem dalej.
Ok ale ona jako osoba wolna może chyba rozbierać się przed kim chce. To że ktoś się rozebrał to nie znaczy że wszędzie ma się z tym czuć komfortowo.


@przemyslaw-maczka: Ale przyznasz, że to trochę dziwne, że p. Joanna nie ma problemu z rozbieraniem się w internecie, gdzie każdy może ją oglądać, a ma problem, żeby rozebrać się przed dwiema policjantkami.

Swoją drogą dziesiątki tysięcy mężczyzn co roku musi się rozbierać
@damienbudzik:

Ale przyznasz, że to trochę dziwne,

Jedyne co tu jest dziwne, to twoje przemyślenia.

Swoją drogą dziesiątki tysięcy mężczyzn co roku musi się rozbierać przed komisją wojskową i jakoś nikt nie robi afery

Przecież robią, a już szczególnie tu na wykopie.
Przecież robią, a już szczególnie tu na wykopie.


@SarahC: tutaj na wykopie tak, ale nie słyszałem, żeby TVN robił o to aferę, a dotyka to dziesiątek tysięcy mężczyzn.
Wystarczyło, że jedna kobieta musiała się rozebrać przed policją i TVN robi wielką aferę. Jeszcze gdyby to była wstydliwa szara myszka, ale to chora psychicznie kobieta, którą każdy może obejrzeć nago za friko. Śmiechu warte to jest.
@damienbudzik: W sensie jak jest psychiczna, to można ją pozbawić praw obywatelskich? Stary, masz konto na wykopie szykuj sie że możesz się znaleźć na tej liście. W ogóle o ile jest psychiczna, bo ta choroba to się może okazać, że to depresja była ale w media już poszło. Ja tam jej karty medycznej nie widziałam.
@damienbudzik: Pokaż najpierw ten dyplom z psychologii potem pogadamy. Potem możesz nam pokazać jak bardzo znasz się na sztuce, bo na razie u ciebie widzę jedynie instytut chłopskiego rozumu ukończony.
TVN robi wielką aferę


@damienbudzik: to chyba dobrze że nagłaśniają patologie?
Ale jak jest chora psychicznie no to spoko, można ją zgnoić i znęcać się z pozycji siły.
A jak w dodatku wrzuca nagie foty do neta, to niech nie robi problemu z rozebraniem się pod przymusem przed obcymi typami w stanie załamania psychicznego.

Nie ma to jak logika konserwatysty.
@SarahC: XD Wam to się już serio nieźle odkleiło. Laska ma numer do psychiatry, dzwoni że chce się zabić, co jest zarejestrowane, a wg was nie ma dowodów, że ona jest chora psychicznie. Czy wy jesteście jacyś niepełnosprytni czy tylko udajecie?