Wpis z mikrobloga

Weźcie pociśnijcie tę laskę no bo co to kurde jest? Ukrainka wyzywa Polaków
https://www.instagram.com/miisstamila

Mam dobrą pamięć. Miałem wrażenie, że na mieście jakaś dziewczyna ustąpiła mi miejsca. Ma konto na portalu randkowym więc jest singielką (dodatkowo w opisie zwołuje na swój instagram, czyli go podaje). Zagadałem najnormalniej w świecie pytając czy to czasem nie ona i zostałem (a raczej my Polacy - zostaliśmy) zeszmaceni. Może ktoś wyjaśni koleżance by udala się na front opatrywać swoich rodaków skoro tu jej nie pasuje i jest chamska?

#afera #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #instagram
Bunch - Weźcie pociśnijcie tę laskę no bo co to kurde jest? Ukrainka wyzywa Polaków
•...

źródło: co jest

Pobierz
  • 15
@Bunch: coś sie tak uruchomił? xd nie wiem nawet jak ona wygląda i mnie to nie obchodzi, nie wiem czy to co ona pisała to w ogóle na serio i też mnie to nie obchodzi
dume ci uraziła co widać po wpisie, a komentarz jeszcze bardziej to potwierdza, to ty bardzo dojrzale robisz wpis na wypoku pt "wiecie co z nią zrobić" xd
@poleglem: Laska obraża Polaków. Jeszcze w sytuacji w której Polacy pomagają jej rodakom a simpy i tak piszą by dać lasce spokój, i że to jej zdanie. O ironio....
@Bunch: ło matko bo to jedna ma takie poglądy, na tik toku jak sobie z nudów tłumacze komentarze to dużo ukrianek dyplomatycznie mówiąc nie zbyt miło się wypowiada o Polakach
@Bunch: o ironio to po co jej zawracasz dupe , chyba jesteś ofiarą czytania bzdur że jaki Polak by nie był to go kobiety ze wschodu będą całować po stopach a tu się chłop dowiedział że też mają swoje zdanie i umiejaa powiedzieć wypindalaj
Książę polski urażony
Tak się kończy czytanie głupot na wykopie