Wpis z mikrobloga

  • 11
@mirek63479: budzisz się i nie wiesz, że to twój ostatni dzień twojego życia. Dziewczyna nie wiedziała nawet co ją zabiło. Mam nadzieję, że kara będzie wysoka i sprawiedliwa.
  • Odpowiedz
@mirek63479 Zwykły błąd poznawczy. Codziennie dzieją się tragedie, morderstwa i wypadki. Po prostu jak mamy efektowny, szokujący filmik to wydaje nam się to bardziej realne.
Od początku wakacji na drogach zginęło 159 osób. Ale jak to napisze to dla mózgu to Ttlko liczba, nic nie znaczy. Ale jak już mamy filmik, zdjęcia, to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
@mirek63479: saszka pomimo 2 sadowych zakazów nic sobie z tego nie robił. Powinni go deportować już za pierwszym razem. Mamy dostatecznie dużo pijanych kierowców żeby importować kolejnych
  • Odpowiedz
@printf: na podkarpaciu na wioskach to się dopiero dzieje, cyknięci z roboty do roboty a policja ma w dupie a spróbuj zgłosić to cię nazywają konfidentem i sygnalistą.

nic mnie tak nie #!$%@? jak jeżdżenie po pijaku, miałem takiego znajomego co sobie lubił cyknać hehe piwko a potem się owinał w okół drzewa całe szczeście sam
  • Odpowiedz
@mirek63479: nie ma dbia, żebym nie poznawał kolejnych dziesiątek w internetach odrealnionych od życia codziennego ;)
Polecam poczytać wszelakie statytystyki zabójstw, wypadków, utoniec, gwałtów, samobójców itd itp.
Nie słyszysz nawet o promilu tego wszystkiego. Pismaki dopiero od 2 lat hurtowo wrzucają hot newsy z co większych, ciekawych akcji.
Kiedyś informowały o tym o wiele rzadziej, a i upowszechnienie filmowania wszystkiego przez ludzi i wrzucania do neta + monitoringi itd sprawiły,
  • Odpowiedz
@nie_swiruj Jakbyś nie zauważył na nagraniu aut zaparkowanych tuż przy ogrodzeniu to odpowiadam. Tak, za mało miejsca, żeby przejść wzdłuż płotów, do tego strefa ograniczonej prędkości do 30 km/h.
  • Odpowiedz