Wpis z mikrobloga

  • 24
@jadepobiegac wyrecze kucy i odpisze za nich wszystkie możliwe odpowiedzie:
- "a to tylko niektore z ich zalet"
- "slychac wycie, znakomicie"
- "robcie tak dalej a konfederacja bedzie miala wiekszosc konstytucyjna"
- "widac, ze konfie rosnie, bo lewagi wstretnie atakuja"
- "a lewica to co, a tusk to co?"
  • Odpowiedz
nic tak nie odpycha jak polityczne płatne trolle


@SzanujNieSzkaluj: wy serio myślicie, że takimi #!$%@? docinkami zyskacie sympatię i nagle wyborca platformy zacznie głosować na nazistów albo szurów od memcema i bosaczka? xD
  • Odpowiedz
@SzanujNieSzkaluj: zieeew tekst o tusku to wycisnęliście z 2 lata temu, a tego kaczyńskiego to nawet nie ma co komentować HEHE

edit: usuwam wzmiankę o wolności, ja to nikomu nie zamierzam jej ograniczać w przeciwieństwie do katotalibów z konfederusji takich jak Ty (co notabene sam przyznajesz)
  • Odpowiedz
@SzanujNieSzkaluj: typowa rozmowa z katotalibskim szurem z konfederacji - napiszesz coś nie po jego myśli, katoszur z konfabulacji zagrozi, że ograniczy ci wolność, doda 'hehe' (pewnie będzie się później tłumaczył jak jego idol debil memcem, ze to tylko żart xD) i ucieknie do budy z podkulonym ogonem.
  • Odpowiedz
@SzanujNieSzkaluj: uderz w stół, a nożyce się odezwą - na krytykę konfederusji odpisujesz ostatnim punktem z mojej listy 'a lewica to co, a tusk to co' xD już wiem dlaczego się tak zesrałeś, bo cię gniotło żeby napisać od razu o tusku, a nie mogłeś xD
  • Odpowiedz
odbiorą smak życia wszystkim (w tym samemu sobie)


@ananasowy: sobie nie odbiorę bo już go dawno nie mam, ale jest szansa #!$%@?ć je innym ludziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz