Wpis z mikrobloga

Hej, jestem Julka, z dobrego domu, idę na studia prawnicze, skończyłam liceum Batorego i jestem poza twoim zasięgiem. :D #przegryw PS. Jak trafi się Chad to zapominam o dobrym wychowaniu xD #p0lka Zastanawiam się jak zmonetyzować moją Juleczkę na FB, bo sperma cieknie przez messenger. Trzeba by uzbierać 5000 tych zjebów w znajomych i jakiegoś bota napisać co by z nimi rozmawiał. #projektjulka
Pobierz
źródło: ace9b480624304023e6675fc705422de
  • 30
@Mamaboss: this. ciul, że brzydki to jeszcze zwyczajnie się nie myją. Mają #!$%@? zęby, protozarost na pryszczatym tłustym ryju i łeb pełen kompleksów. No i nie zapominajmy o roszczeniowej postawie - im się należy sztunia 10/10 bo tak im mame z lekko przemocowej rodziny powiedziała. Co brzmi identycznie idiotycznie jak roszczenia zaniedbanych, spasionych bab oczekujących, że dobrze wyglądający, ułożony i sytuowany mężczyzna choćby na nią spojrzy inaczej niż z politowaniem, bo
Typowe polskie oblechy 2/10 marzą o atrakcyjnej Julce, ale wiedząc, że jest ona poza waszym zasięgiem, wylewacie hejt, nic nowego xD


@Mamaboss: to w teorii.

W praktyce taki chłop na imprezie wyrwie zajęta blacharę na hajs (nie musi byc bogaty, wystarczy, że wszystko funduje). Będzie się chwalił znajomym, że rzuciła swojego Sebe dla niego. XD

Nastepnie cykl się powtórzy, tylko, że z innym gościem. Najpierw płacz, że musi wszystko kupować, a
@Linnior88 jesteś niesamowicie prymitywna, pisząc o cechach, na które nie ma się wpływu. Ja nie biorę w tym udziału, ale mam 170, duży nochal, nie jestem przystojny. Jaki ja mam na to wpływ? Trzeba być naprawdę człowiekiem prymitywnym, żeby skreślać człowieka za to, na co nie ma wpływu i taka kobieta jak ty to zwykła socjopatka.