Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam osób oszukanych, okradzionych przez firmę Mein Personal z Opola. Patrząc po opiniach, osób oszukanych mogą być dziesiątki na tysiące euro! Jeżeli znasz kogoś oszukanego przez tą firmę to daj znać. A jeżeli nie to zostaw „+”, żeby jak najwięcej osób zobaczyło ten post.

Ps. Narazie znalazłem kontakt do sześciu osób.

#pracbaza #przegryw #niemcy #elektryka #budownictwo #budowadomu #zalesie #opole #oszusci #pomocy #pomocprawna #niemcywschodnie #praca #pracazagranica #budownictwo #budowa #budowlanka
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
@Pleb12 Niestety, pierwsza praca za granicą. Człowiek za bardzo się podekscytował i zapomniał spojrzeć na opinie przed podpisaniem umowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@vesem
Podpisałem umowę 24.05. Podpisanej umowy nie dostałem oczywiście do ręki tylko miała zostać wysłana na mój adres domowy. (Tutaj powinna mi się już zapalić pierwsza czerwona lampka)

Ósmego czerwca byłem u kierownika niemca który podpisywał mi godziny pracy, że chciałbym zjechać na tydzień do domu. Podpisał mi bez problemu kartkę o urlop, następnie wysłałem kartkę do firmy z której jestem i dostałem informację „dziękujemy, przekażemy”

Piątego czerwca dostaje telefon z firmy,
  • Odpowiedz
@Anonek463 nie wiem jak to działa w Niemczech ale możesz sprawdzić czy główny wykonawca jest w związkach. Jeżeli tak to możesz tam uderzyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@vesem Ogólnie to jest fabryka volkswagena i z tego co się orientuje to głównym wykonawcą jest siemens -> KrugerElektrotechnik -> Mein Personal -> ja (jestem jak by na takim wypożyczeniu dla Krugera)
  • Odpowiedz