Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie mogę się otrząsnąć po tym filmiku z Poznania. Ogrom bólu i bezradności w krzyku tej dziewczyny jest porażający. Z nieba do piekła przez jedno pociągnięcie spustu, i to przez kogoś z którym była kilka lat temu. Oglądałem setki filmów pełnych krwi, linczów i egzekucji, ale czegoś tak emocjonalnie rozdzierającego nigdy. Aż musiałem sobie uspokajacz zaaplikować. #poznan #mordercy #przemyslenia
  • 68
@M0ke: albo ty za mało, ja wiem ze oglądanie na ekranie odczłowiecza. Sam widziałem juz w internecie śmierć już chyba setek jak nie tysięcy osób, ale ta sprawa jakos bardziej mnie ruszyła. Może to znajoma sceneria (nie jestem przyzwyczajony do widzenia takich scen w Polsce), może dlatego ze bardzo łatwo jestem w stanie sobie wyobrazić ze dotyka mnie lub kogoś z moich znajomych, a może poprostu przemyślałem jak by to bylo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? nie mogę się otrząsnąć po tym filmiku z Poznania


@cpt_foley:

dlaczego za mocno sie wczuł? krzyk tej kobiety jest przeszywający na wylot. Jestem w stanie zrozumieć postującego


@Aguirre_gniew_brzozy:

mam tak samo. Po prostu mamy jeszcze wrażliwość na takie sprawy.


@miauczar: Macie neta od wczoraj i to pierwszy taki filmik który widzieliście, czy nie uważaliście za bardzo na historii w szkole i nie wiecie jak wygląda świat?