Wpis z mikrobloga

Widząc komentarze na temat morderstwa pragnę zauważyć ze winnymi są tez Michał Białek oraz cały Wykop. Ta strona to rak. To oni pielęgnowali od lat pokolenie frustratów, zakompleksionych ludzi wypowiadających się pod tagiem przegryw. W całym internecie nie ma nic gorszego niż tag przegryw. Grupach sfrustrowanych facetów którzy zawsze winią kobiety za całe zło na świecie. Skrzywdzeni ludzie potrzebujący specjalisty.

Ilość przekłamań które pojawiają się na tym serwisie, frustracji, złości, jest porażająca i niesmaczna. Ciekawe czy wstydem jest dla Michała Białka podpisywac się swoim nazwiskiem pod tym serwisem. Jestem ciekaw jakie to uczucie przyczynić się do rozpowszechniania fałszywych informacji, czy do tego morderstwa.

#wykop #poznan #morderstwo
  • 10
@eskejper: O morderstwie zadecydowało stare jak świat uczucie zazdrości, a samo wydarzenie jest tak szeroko dyskutowane, bo zostało nagrane. Nie ma żadnych dowodów, które pozwalałyby łączyć tag #przegryw z morderstwem, Twój wpis należy uznać więc za prowokację i dokładanie kolejnej cegiełki w antagonizowaniu pewnych grup społecznych.

Nawiasem mówiąc, czy jeśli tag #przegryw i nienawiść do kobiet popchnęły tego typa do zbrodni, to czy nie powinien zamordować właśnie kobiety – jako obiektu
@eskejper kto wini kobiety za całe zło? Mi spoza rodziny krzywdę wyrządzali prawie zawsze osobnicy płci męskiej. Może bardziej o inceli Ci chodzi? Większość przegrywów to incele, ale to nie jest główna przyczyna ich przegrywu, więc nie zajmują się tym tak bardzo...
@eskejper: Ale co ty #!$%@?, jak gość który #!$%@?ł akcje nie ma nic wspólnego z wykopem, i przegrywami, zwykły typ ktory został rzucony przez laskę i srogo siadło mu na dekiel, po części osób rzuconych to spłynie, część się sama zabije a jeszcze ktoś inny jak ten chory psychicznie posunie się do czegoś takiego, od zawsze tak było.
@eskejper: Usunąć tag przegryw, rozszerzyć tag polityka (po cholerę ten tag jest, do czego on służy jak pół wykopu jest #!$%@? polityką z lewej czy prawej albo hejtującej pis/po) powinien być z automatu dodawany do takich treści. Usunąć pato tagi, usunąć icelowskie (bez obrazy dla inceli, mam na myśli tych toksycznych) tagi i byłby spokój. Tylko, że to nabija ruch sztucznie, wykop 2.0 zabił wszystko co tutaj jeszcze do niedawna było