Wpis z mikrobloga

Fajny materiał sprzed prawie 10 lat, na temat popularności partii w sieci, wtedy neuropa i ich zwierzchnicy wyśmiewali, że hehe dzieci na przerwie w szkole się śmieją z Korwina. Teraz do śmiechu na pewno im nie jest, masa ludzi 40+ korzysta regularnie z tiktoka i Instagrama, a fb to już w ogóle jest pełen nawet emerytów.

I obecnie konfederacja miażdży w takim internetowym, szybkim przekazie. Jasne założenia, luźny styl i zabawne elementy typu "rzeźba złotego Matiego", co pozwala zainteresować mniej skupionych na polityce użytkowników.

Czym odpowiada Tusk? A no niczym, ta sama taktyka straszenia oblężoną twierdzą od 10 lat, że zaraz Polskę z UE wyprowadzą, swastyki zawisną w oknach, gejów zaczną batować i Putina wpuszczą xD A próba dotarcia do szerszej społeczności to cringowa pajacerka Donka w stylu degustacji majonezów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #polityka
  • 9
Teraz do śmiechu na pewno im nie jest, masa ludzi 40+ korzysta regularnie z tiktoka i Instagrama, a fb to już w ogóle jest pełen nawet emerytów.


@Towarzysz_Pawulon: o przepraszam, ja tam dalej sobie cisnę bekę z korwina i jego bandy pokemonów xD

I obecnie konfederacja miażdży w takim internetowym, szybkim przekazie. Jasne założenia, luźny styl i zabawne elementy typu "rzeźba złotego Matiego", co pozwala zainteresować mniej skupionych na polityce użytkowników.
@Kryspin013

nie czaję, dla ciebie to jest na plus, że obecnie politykę wygrywa się memami? xD


na plus jest to, że skończyły się czasy gdy wystarczyło zaprosić niewygodną osobę do studia, zaprosić kilku klakierów i dojeżdżać 3vs1 niewygodną osobę, jak to zwykle miało miejsce z Korwinem. Teraz nawet debatę tygodnia na Polsacie mogli sobie olać bo jedna rolka Mentzena robi tyle samo wyświetleń xD
@Kryspin013

ja tam dalej sobie cisnę bekę z Korwina i jego pokemonów


śmiech przez łzy, Korwin to już pod tym względem emeryt i okazało się że większość jego nastoletnich wyborców, wcale nie znieniła poglądów o 180 stopni, tylko może je złagodziła co dziś sprawia że Mentzen ma tak wysokie poparcie
śmiech przez łzy, Korwin to już pod tym względem emeryt i okazało się że większość jego nastoletnich wyborców, wcale nie znieniła poglądów o 180 stopni,


@Towarzysz_Pawulon: co? xD

To nie jest tak, że korwinowców jest więcej tylko konfa zgarnęła duży elektorat narodowców, szurów i konserw xD Obecnie największy elektorat konfa zgarnia na antyukraińskich narracjach przekazywanych metodą gwizdka na psy, bo ludzie mają już dosyć sytuacji wojny za granicą a z różnych
@Kryspin013

To nie jest tak, że korwinowców jest więcej tylko konfa zgarnęła duży elektorat narodowców, szurów i konserw xD


Bzdura mam 22 level i co chwilę widzę jak któraś znajoma lajkuje np filmik Mentzena na ig. Elektorat się bardzo mocno poszerzył

największy elektorat zgarnia na antyukrainskich narracjach


xDDDD jak to nie jest nawet top 5 powodów dla których zyskują poparcie

Korwin do szafy już został schowany, kiedy ostatnio słyszałeś by gadał w
Bzdura mam 22 level i co chwilę widzę jak któraś znajoma lajkuje np filmik Mentzena na ig. Elektorat się bardzo mocno poszerzył


@Towarzysz_Pawulon: tak, ale to nie jest zasługa korwina co tutaj próbujesz wszystkim wmówić XD

xDDDD jak to nie jest nawet top 5 powodów dla których zyskują poparcie


@Towarzysz_Pawulon: gdyby nie było to by nie lecieli tak mocno z antyimigrancką narracją i "nieukrainizacji" polski. Nie robili by fikołków z
@Kryspin013 po prostu Korwin dał podwaliny, o wiele łatwiej było wypromować Mentzena wśród 5% mocnego elektoratu Korwina niż by zaczynał od zera. O zasięgach w sieci nawet nie wspominając

Nie wiem kiedy ostatnio słyszałem coś więcej o Ukrainizacji Polski, ja osobiście lubię dziewczyny z Ukrainy, chętnie bym wymienił za Polki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013 po prostu Korwin dał podwaliny, o wiele łatwiej było wypromować Mentzena wśród 5% mocnego elektoratu Korwina niż by zaczynał od zera. O zasięgach w sieci nawet nie wspominając


@Towarzysz_Pawulon: wiesz, równie dobrze i Liroy dał im podwaliny, którego wizerunek wykorzystywali nawet jak liroy oficjalnie z partii odszedł za co ich podał do sądu i wygrał XD

No i zapominasz, że Polscy wyborcy mają pamięć złotej rybki, a korwina nie bez