Wpis z mikrobloga

Wróciłem wczoraj znad morza, pracowałem tam jako wychowawca na obozie dla dzieci i młodzieży 10-16.
Kierowniczka naszego turnusu wystawiała na koniec wszystkim wychowawcom opinie (była nas czwórka).
Powiedziała, że jako jedyny dostałem od niej ocenę celującą i przekaże w biurze, że mam zadatki na dobrego kierownika kolonii ()
#pracbaza #chwalesie
Pobierz
źródło: 180712-Weill--The-Creator-of-Pepe-hero_uionjj
  • 44
Wróciłem wczoraj znad morza, pracowałem tam jako wychowawca na obozie dla dzieci i młodzieży 10-16.

Kierowniczka naszego turnusu wystawiała na koniec wszystkim wychowawcom opinie (była nas czwórka).

Powiedziała, że jako jedyny dostałem od niej ocenę celującą i przekaże w biurze, że mam zadatki na dobrego kierownika kolonii ()


@rales: czym się zajmujesz normalnie? Kto jeździ jako taki opiekun? Nauczyciele którzy mają wakacje? Czy zdarzają
to nie Mielno, ani Złote Piaski. Tam szczytem chuligaństwa była próba zamówienia kebaba do pokoju po ciszy nocnej xD


@rales:

A to małe gnoje... W bardzo młodym wieku zaczynają łamać prawo. Mam nadzieję, że kebs chociaż podwójny na grubym, a nie jak jakieś piz dy...
czym się zajmujesz normalnie?


W czerwcu ukończyłem studia pedagogiczne. Czeka mnie jeszcze we wrześniu obrona pracy magisterskiej.

Kto jeździ jako taki opiekun? Nauczyciele którzy mają wakacje? Czy zdarzają się ludzie biorący np. 2 tygodnie urlopu i jadący na taką eskapadę?


90% opiekunów to albo studenci albo nauczyciele, którzy mają zawsze w wakacje obligatoryjny urlop. Czasami zdarzają się ludzie, którzy np. nie mają stałej pracy, tylko pracują cały rok ze zleceń jako animatorzy/wodzireje
bek, kurs kierownik kolonii 350zł online. I z pocalowaniem ręki jedziesz na obóz


@ZaadoptujBuldziaka: żeby jechać jako kierownik musisz mieć udokumentowane min. 3 lata pracy z dziećmi.
Też mam kurs kierownika, ale ja robiłem bezpłatnie na mojej uczelni.
po co ci to? Nie możesz znaleźć normalnej pracy niż gównażerii kebsy rekwirować?


to praca dorywcza na wakacje. Po 1. roku pracowałem w gastronomii przez lato, ale zdecydowanie bardziej wolę kolonie i obozy.
@r333m4k444:
Za ten nadmorski 10-dniowy turnus otrzymałem 1700 zł/netto. Czyli wychodzi 170/dzień.
Trzeba jednak uwzględnić, że biuro przez ten czas zapewnia zakwaterowanie i pełne wyżywienie.
W przyszłym tygodniu jadę na turnus do Lloret de Mar (Hiszpania) za niego dostanę 1600 netto.
Ogólnie za obozy krajowe płacą lepiej niż za zagraniczne.
Na fejsbukowych grupach dla wychowawców kolonijnych piszą jednak, że w tym roku zarobki poniżej 200 zł netto/dzień to wyzysk, więc widocznie jestem wyzyskiwany