Wpis z mikrobloga

@cwlmod tam nie ma prostej tylko nagle jest zamknięta połowa drogi jak by jechali przepisowo to by znaki zobaczyli bo są kilka km wcześniej. Jakoś tam dziś jechałem 3 razy i już za 1 widziałem że jest zwężenie. Mam nadzieję, że potem akcji policja się weźmie w całym kraju za jeżdżących szybko i bezpiecznie, by uniknąć powiększenia się potencjalnych morderców.
Lardor - @cwlmod tam nie ma prostej tylko nagle jest zamknięta połowa drogi jak by je...

źródło: temp_file8348759117722871681

Pobierz
@Lardor: Pięknie się opisujesz jako typowa miernota drogowa skoro piszesz o jakimś zaskoczeniu przebudową xD

Wlasnie to odróżnia mnie od ciebie i tego Oskarka. Wy jesteścię tak samo słabymi kierowcami i tylko buty mi możecie wąhać xD

Jak się nie widzi drogi to się nie #!$%@?, dzbanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod policja mówiła że prawdopodobnie nie wiedzieli o przebudowie dla tego nagle stracili panowanie bo myśleli że nie będzie zwężenia miernoto przypominam nie umiesz przegubem w wąskie uliczki wjeżdżać więc nie porównuj mi do siebie to ty możesz mi skarpetki wahać bo twoje doświadczenie jest zerowe pamiętaj ja odpowiadam za zdorwie i życie ludzi a ty masz wszystkich gdzieś i w końcu kiedyś się rozwalisz. To co boisz się jeździć we mgle
@Lardor: Dzbanie, mam pare zaawansowanych szkoleń i wiele trackdayów za sobą a ty mi probujesz imponować, że autobusem jezdzisz? xD

Jakby to miało sens to bym sobie zrobił całe abecadło bo mnie stać i lubię jezdzic ale jak nie mam trucka to Przeciez c+E bym tylko na kursie jezdzil.
@Lardor: Po co mam widzieć skoro cały czas jak opisujesz sytuacje drogowe to wychodzi że nie masz pojęcia o prowadzeniu? xD

Oglądałem teraz filmik bez spowolnienia. Brawa, Dziekuje Bogu że 4 debili zabiło się bez szkody dla osob postronnych. Tam nie było 120 tylko 160-180 w mieście na łuku i przez skrzyżowanie xD
@cwlmod mam bo podaje sytuację z życia które obserwuje? W ciągu miesiąca robię ponad 1000km dziennie nie raz po 10 h się jeździ weź nie #!$%@? więcej spędzam czasu za kółkiem niż ty. Doszedłem do takiego stanu że nie muszę nic sobie udowadniać i wolę sobie spokojnie jechać bez pośpiechu. Pośpiech to najgorsza rzecz w życiu ludzkim
Ja tam uważam że dobry kierowca to przepisowy kierowca lepiej być spóźnionym i żywym


@Lardor: no i to pokazuje, że jesteś słabym kierowcą. Dobry kierowca to taki, którego da się przewidzieć i który przewiduje sytuację na drodze. Nie raz zdarzyło mi się cisnąć nawet 3 krotnie ponad limit, a mimo to, nigdy nie miałem kolizji (ani wypadku, ani potrącenia, nic). A nie, miałem, na ostatnich jazdach stałem na skrzyżowaniu i jakiś