Wpis z mikrobloga

Najbardziej żałosne jest to, że najmniejsze nieścisłości w wypowiedziach Mentzena wrzucają w Gorące fanatycy (bo jak wyborcy przecież), #!$%@?, Tuska XD Przecież to jest niepojęte.

Wiele osób w Konfederacji mi się nie podoba, z niektórymi środowiskami mi nie po drodze. Nie ze wszystkim się zgadzam. Musiałoby mnie jednak grubo #!$%@?ć, żeby głosować na Platformę.

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
  • 14
@USSCallisto odpowiesz na któreś z nastu pytań które ci już zadałem czy nie? typowy konfiarz uciekający od jakiejkolwiek merytorycznej wymiany zdań, ktoś się z tobą nie zgadza to jak na wolnosciowca przystało blokujesz go i zamykasz się w informacyjnej kucowskiej bańce.

banda żałosnych przegrywów podążających za liderem by wiedzieć co myśleć.
@Kapitalista777 ale to jest dokładne użyta broń której do tej pory używałam sama konfederacja. robilscie shoty z przejezyczeń przeciwników debat itp. wrzucają jak "Bosak masakruje". obrywacie teraz własną strategia skierowana przeciwko wam
@Njal: jak już pisałem - ciebie trzeba j***ć czarnolistami i marginalizować, bo jesteś jednym z bardziej sfrustrowanych, prostackich postaci na wykopie. Z tak pustym i fanatycznym łbem nikt nie chce dyskutować. Usuń znowu konto, ale nie zakładaj nowego dzbanie.
@Kapitalista777: ja wlasnie mam ten problem, ze nawet jakbym zostal przekonany na nie glosowanie na konfederacje to na kogo mam zaglosowac i dlaczego? Przeciez w tym momencie z kazdej prawie strony jest atak na kogos takiego, jak ja, przyslowiowego incela w wieku 18-39, mlodego mezczyzny, ktory chce zaglosowac za czyms innym, niz tylko socjalizm, populizm, pis i opozycja "byle nie pis". No i teraz opozycja, ktora probuje mnie obrazac, jeszcze 2
@Njal: ja bym chetnie wszedl w Toba w jakas kulturalna dyskusje, moze niekoniecznie juz dzisiaj, bo jestem troche zmeczony, ale wyzej wlasnie napisalem po krotce co mnie najbardziej w tej sytuacji calej boli. Wczoraj bodajze zrobilem wpis pytajacy o ten atak na konfederacje i jedna rzecz mnie tam zaintrygowala, ktora Ty napisales: "każdy kto krzyczy o gospodarce w kontekście konfederacji jest zwykłym imbecylem." - pis - socjal, po - socjal, lewica
@SmugglerFan: ale dobrze mi w Polsce, tutaj sie urodzilem, wychowalem, tutaj chce zalozyc rodzine z zona Polka, tutaj od lat sie ksztalcilem, od lat pracuje i od lat odprowadzam podatki. Co to w ogole za tekst dziecinny, ze moge sobie wyjechac do Rosji? Czyli, jak nie glosuje na opozycje, to powinienem z Polski wyjechac, bo nie chce dla niej dobrze? Wy chyba nie rozumiecie jednego - ja i pewnie wiekszosc z