Wpis z mikrobloga

@hellfirehe: 200 to nie jechal. Generalnie ja uwazam, ze tam jakiejs mega predkosci nie bylo. Jak zobaczylem naglowek ze 4 trupy to myslalem, ze to jakas masakryczna predkosc byla a tutaj no bylo szybko okolo 120 km/h na oko ale tez sporo tej predkosci wytracil sunac bokiem dlugi czas. Pecha mieli, ze spadli z tych schodkow i centralnie dachem przywalili w murek.
@Koronanona: skoro tak spanikował na widok plastikowych słupków to zakładam że na widok metalowej blokady drogowej też by zgłupiał, generalnie #!$%@? wie, ale z pieszym czy bez to i tak by się dobrze nie skończyło, bo jak widać na nagraniach pojazd już jechał jak chciał jeszcze przed słupkami, bez słupków a z pieszym odbijałby w lewo i skosił pieszych na chodniku

nie istnieje scenariusz w którym można go bronić, urządził sobie
@RudyZibi: tak jak pisalem wyzej.
1. zbyt duza predkosc - gdyby nie to wyhamowalby normalnie mimo pieszego przechodzacego w miejscu nie dozwolonym
2. pieszy - jakis wplyw na wypadek mial a wg mnie mial kluczowy.
3. roboty drogowe.
Mniej wiecej w takiej kolejnosci wg mnie to wyglada. Trollem nie jestem. Wyrazam swoja opinie. Mozesz sie nie zgadzac ze mna i mozesz tutaj dyskutowac bez problemu. Natomiast jak ktos mnie obraza pod
skoro tak spanikował na widok plastikowych słupków to zakładam że na widok metalowej blokady drogowej też by zgłupiał, generalnie #!$%@? wie, ale z pieszym czy bez to i tak by się dobrze nie skończyło, bo jak widać na nagraniach pojazd już jechał jak chciał jeszcze przed słupkami, bez słupków a z pieszym odbijałby w lewo i skosił pieszych na chodniku


nie istnieje scenariusz w którym można go bronić, urządził sobie tor wyścigowy