Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Polski kodeks karny może jest #!$%@?, ale jak torba z tęczą wywołuje w tobie taki rage że musisz ją wyrwać BO PROMUJE HOMOSEKSUALIZM I PEDOFILIE XD to przynajmniej powinni cię wysłać do Choroszczy i tyle w temacie. Na biedną lambadziare nie trafiło

Za to ciężarówki pro life promują chociażby kłamliwe zdjęcia dotyczące aborcji i inne mity, po prostu kłamią. Wiadomo że nie powinno się bić takiego typa, ale jak -
@Szalom no i piszesz tendencyjnie, obie te osoby podniosły rękę na mienie związane z ideologią która im się nie podoba i tyle

owszem ja wiem na czym polega rozbój i że to takie przestępstwo że łatwo za byle gówno dostać ogromny wyrok, ale nie dociera do mnie jak sąd może powiedzieć że napaść na kogoś, bicie po głowie wiele razy w biały dzień jest czynem niskiej szkodliwości społecznej, gdzie np kibolom, którzy
@Towarzysz_Pawulon: mordo, prokurtura złożyła akt oskarżenia, żądała 6 lat. Dostała minimalną karę jaka był możliwa. A teraz prokuratura szczuje na sądy i wypuszcza patuskę bez żadnego trybu, na kartę wyjścia z więzienia monopoly i to dzień po tym, jak konfederacja obroniła immunitet ziobry. xD
@wolny_kot a minimalna kara to 2 lata a nie trzy, chyba że się mylę.

A czy to nie jest tak że sąd może zdecydować o zawieszeniu wyroku, np za dobre sprawowanie?

zresztą mi same kruczki prawne wiszą, chcę poznać tło tych wydarzeń czy faktycznie był to rozbój czy naciągana teza, tak jak np w przypadku Komendy który też kilka razy przyznał się do winy
@Towarzysz_Pawulon:

"Stosując przemoc w postaci szarpania, popychania i wykręcania trzeciego palca lewej ręki", napastnicy próbowali wyrwać pokrzywdzonej torebkę. Nie zrobili tylko dlatego, że pokrzywdzona i towarzysząca jej koleżanka stawiły fizyczny i słowny opór.

W wyniku szarpaniny napadnięta kobieta odniosła obrażenia takie jak sińce na dłoni oraz skręcenie stawu paliczkowego dalszego lewej dłoni.

Sąd podkreślił, że napastnicy nie osiągnęli swojego celu tylko i wyłącznie ze względu na postawę pokrzywdzonej, a ich działanie
@wolny_kot dobra, zatem masz pełną rację, że jest to rozbój, zwróć uwagę do jakiej kuriozalnej sytuacji doszło w takim razie za wykręcanie jednego palca ręki dostała 3 lata pierdla, a za atak w biały dzień otwarcie drzwi, rzucenie telefonem pokrzywdzonego sąd nawet nie pierdnie i nie doszukuje się chuligaństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wolny_kot no jest to rozbój więc dostała najmniej ile mogła, a że tego ananasa od furgonetki sąd zostawił w spokoju to beka xD

tak btw to po prostu #!$%@? prawników miała z tego szuris jakby to był kto inny to by jakoś tam papugi wykombinowały że popychanie to nie przemoc itd