Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi drodzy #konfederacja dlaczego młody człowiek, popierający równość i wolność społeczną oraz wolność gospodarczą miałby na Was głosować?

Wasz pogląd na sprawy gospodarcze jestem w stanie zaakceptować, choć brakuje mi w nim systemu opieki społecznej.

Ale pogląd na sprawy społeczne? Zostawię tu tylko 'XD'

No dobra, krótka lista afer z tego tygodnia:
- głosowanie za uchyleniem immunitetu Ziobrze, plus dla Brauna (mimo, że za nim nie przepadam to należy docenić),
- list Dworczyka,
- głosowanie przeciwko ustawie Kamilka.

Osobaly o poglądach centro-prawicowych i bardziej na lewo od nich nie mają czego u Was szukać.

2. raz się nie nabiorę

#konfederacja #polityka #neuropa #4konserwy
  • 22
@Tratak: Konfa jest za równością, równością gospodarczą i społeczną wolnością tak samo jak PiS, KO i Lewica na uwiezi globalistów, korporacji oraz urzędników unijnych. Nie mamy w Polsce ANI JEDNEJ partii, która jest za wolnością, neuropa ciągle wspomina o Konfederacji zapominając, że reszta też nie oferuje nic z tych rzeczy. Skoro dla was zamordyzmem jest Konfederacja, to czym jest PiS, KO i Lewica popierające rządy korporacji oraz niewybieralnych unijnych urzędników? Czym
@Tratak: Lepiej mi powiedz dlaczego w ogóle komuś przychodzi do głowy żeby dzielić życia na "sferę społeczną" i "sferę gospodarczą". Gospodarka to niej jest część życia społecznego i obyczajowości ludzkiej? To tak jak z fizyką kwantową nie rządzącą się prawami klasycznej fizyki, czy jak?
@Tratak stanowisko w sprawie listu Dworczyka? Gościu wejdź na stronę tych co to publikują te maile, masz tam nawet dane do wpłat i kontakt mailowy, myślisz że ci co faktycznie kiedyś kilka maili wykradli to teraz są tacy charytatywni i święci, że żadnej kasy nie biorą? xD

jakie haczyki ma ustawa Kamilka


Nie wiem, znając życie pisowcy napisali coś na kolanie, jak zawsze, byleby robić za szeryfów prawa, poczekajmy na komentarze, niech
@niecodziennyszczon wiadomo, że obie sfery się nakładają w wielu aspektach, ale jak dla mnie to są 2 różne byty, które przyjmują różną postać w zależności od konfiguracji (plus osobistych przemyśleń i idei). Bo jednak prawicowy program gospodarczy będzie się różnił w zależności od tego czy partia go wykonującą jest społecznie prawicowa lub lewicowa.

Sam jestem za stosowaniem konkretniejszego słownictwa (socjaldemokra, chadek), ale stosując podział jesteśmy w stanie szybciej przydzielić innych do miejsca
@cwlmod

Ojej to straszne . Ktoś chce kasę za pracę xD


to teraz rusz główką, wykradasz Dworczykowi dajmy na to 30 maili, publikujesz je i w ten sposób zyskujesz wiarygodność, no ale maile się pokończyły a wiadomo że kasę fajnie zawsze zarobić, pisze do ciebie gość, dajmy na to z platformy, proponuje dajmy na to 200k PLN za wyprodukowanie fake maili na konfę, bo ta im odbiera wyborców, myślisz że nie zgodzili
@Tratak: One się nie nakładają, To jest jedna i ta sama sfera. Bezwzględny, rynkowy rekin biznesu, nie mający skrupułów, posiadający twardą dupę i silne łokcie nie przestanie być darwinistą społecznym tylko dlatego, że ma kumpla geja z którym lubi wypić sojowe latte i jest piewcą praw LGBT. Jego postrzeganie rynku, na którym działa, gospodarki wyznacza jednocześnie to jak postrzega społeczeństwo, bo gospodarka to integralna nierozerwalna część życia społecznego. Od tego nie