Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: ja nie chodzę do psychologów bo tam chodzą ludzie co mają problemy z rzeczywistością..... A ja mam problem tylko z tym że jestem z nimi zamknięty..... A psycholog to taki kolega za kasę. Nooo tyle w temacie czyli płacicie za to że sobie z nią godzinę pogadacie. Nic więcej
  • Odpowiedz
A otępiałe normictwo i tak będzie szczekać "terapiaaa terapiaaa" XDDD


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: no ale czym się to różni od zostawienia samochodu w warsztacie u otepialego sebiksa który gnębił innych, kradnie, śmieci wyrzuca na chodnik i generalnie ma wywalone na innych i cudzą własność? Dziwne że nie krytykujecie normikow że zostawiają samochody czy kupują żarcie w McDonaldzie u ludzi którym nie zaufalbys pożyczyć 10 złotych. Po prostu jak wszędzie jest mnóstwo kretynów czy
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: urwa z rok temu mialem "panstwowa terapie" z typem ktory sie chyba przekwalifilowal z innego zawodu ktory mi przyznal na koniec ze "jedzie mi ze skryptu". oczywiscie zrobiona w ramach eksperymentu spolecznego

nic z tego nie wyniklo

podziekowal mi za uczestnictwo online i chyba za to ze budzetu zostaly wydane na niego pieniadze XD normalny wrecz seks socjalny XD przyjemnosci z tego nie bylo ale #!$%@? bylo XD

no ale
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: kurde, w sumie z ciekawosci poszedłbym do psycholoszki z takimi poglądami "prywatnymi" I opowiedział jej, jak ciezko mi w zyciu, bo mam kompleksy z powodu wzrostu i że dużo zlego mnie spotyka, szczególnie ze strony kobiet z tego powodu itd xD jestem ciekaw przebiegu terapii xd

W moim zadupiu nie moge takiej znaleźć, coby się tak deklarowała na necie (jako osoba niechętna [delikatnie pisząc] do umawiania sie z "krasnalami"), a
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: straszne, i nie chodzi nawet o ten wzrost, a to co o sobie myśli i jaka sama jest niedojrzała emocjalnie. o ile kiedyś śmiało polecałbym psychologa tak patrząc na to że dzisiaj to najpopulrniejszy kierunek i julkariat leci do tego jak mucha do gówna to może być zły pomysł. tylko ludzie doświadczenii, sprawdzając ich kwalifikację i co najmniej 35-40+ wiek
  • Odpowiedz
no ale czym się to różni od zostawienia samochodu w warsztacie u otepialego sebiksa który gnębił innych, kradnie, śmieci wyrzuca na chodnik i generalnie ma wywalone na innych i cudzą własność?


@LifeReboot: zmień warsztat. To że na taki trafiłeś nie znaczy że każdy tak wygląda. Dla mnie osobiście to co opisałeś to jakaś abstrakcja.
  • Odpowiedz