Wpis z mikrobloga

Motomirki, zaczynam się rozglądać za wierzchowcem na przyszły rok. Co ciekawego mamy na rynku przy poniższych założeniach?
- sportowy turystyk
- 100 kucy (+/-20%)
- dodatkowe punkty za kardana oraz zwinność (niski środek ciężkości, geometria)
- Celuję w sprzęty w miarę świeżo po gwarancji więc coś co było produkowane w kilku ostatnich latach.

#motocykle
  • 38
  • 1
@paczelok: Może i tak, ale pasują do mojego stylu jazdy. W dwie maszyny nie chcę się bawić.

@kryminalnykwadrans: Czemu? Bierzesz rok po gwarancji, niedoróbki wyszły w trakcie, planowane postarzanie też już powinno wyskoczyć, a sam sprzęt jeszcze nie zużyty.

@ja_tu_tylko_na_moment: O, tylko tyle? Tyle dobrze, że na tygryska już nieraz spoglądałem. Chyba warto w końcu zabrać na jazdę xD
  • 0
@Anakee: Hmm, RS wygląda nieźle, bokser, kardan, pozycja. Tylko ten litr i ćwierć... Za chiny tego na drodze nie wykorzystam, a swoje waży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Man_of_Gx: O, to jest dobre pytanie xD Tygrys wygląda ładnie, ale to dalej siedzenie jak na kiblu, nawet w obniżonej wersji.

@fotograf_warszawiak: No właśnie wbrew pozorom nie ma zbyt wielu gdzie siedzisz lekko sportowo i jest to coś
  • 0
nie ma sportowych turystów na wale

@Ulfric_Stormcloak: Niestety na to wygląda. Tylko BMW trzyma się wału, a więc trzeba się certolić z łańcuchem albo z BMW ( ͡° ʖ̯ ͡°)

do tego co piszesz, to Ci nawet Tracer 7 wystarczy.

@fotograf_warszawiak @mariusz_sanitariusz: Tak i nie. MT-07 to takie totalne minimum, które by mnie satysfakcjonowało, zapewne szybko zacznie brakować. Stąd właśnie badam opcje powyżej 80 kucy (żeby
nie ma sportowych turystów na wale


@Ulfric_Stormcloak: tiger sport 1050?

nie wiem co się tak uparłeś na kardana, ale łańcuch posmarować raz na jakiś czas, jak Ci się przypomnie. Przy stopce centralnej smarowanie zajmie Ci dwie minuty.


@fotograf_warszawiak: też nie rozumiem tego fetyszu kardanow. cięższe to, jednak komplikuje sprawy zawieszenia, trzeba pamiętać żeby rozebrać wal i przesmarowac wielofrezy, rzadko bo rzadko no ale sumarycznie podejrzewam że koszty obsługi nie będą