Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BayzedMan: a to, a tamto, a sramto. Nie, w ogóle to nie jest wybielanie i relatywizowanie tej zbrodni. W ogóle. Pisanie, że jej główny autor nie miał nic z nią wspólnego to nie jest wybielanie przecież. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gościu, cyrkujesz coraz bardziej i wymyślasz coraz, pardon, głupsze tłumaczenia, choć grunt ci się osuwa spod nóg.
@IIWSwKolorze1939-45: Mataczu w którym miejscu usprawiedliwiłem Wołyń? Czy rozumiesz nacjonalistyczny manipulatorze, że dla Ukraińca Polak jest tym, czym Niemiec dla Polaka? Umiesz to sobie wyobrazić, że Polak nie jest żadnym wyjątkowym narodem tylko tak samo jak każdy inny naród mamy swoje za uszami?

@Aquamen załączył Ci wypowiedź @xiv7 który bardzo dobrze to wyjaśnił.
Nikt #!$%@? nie zaprzecza zbrodni wołyńskiej, nikt nie mówi, że bardzo dobrze, że mordowano dzieci, kobiety, starców i
to ''dobrze''. Taki był zamysł tekstu. Ma wzbudzać emocje i jest to jeden z moich najboleśniejszych artykułów. Sam go mocno przeżywam. Dziękuję, że napisałaś na priv, przeczytałem, odpowiem w wolnej chwili.


@IIWSwKolorze1939-45: To nie jest żadna ona, tylko on i trolluje na tagu od samego początku.
I dlaczego wstawiasz jako dowód ludzi, którzy jedynie kilka mniej istotnych faktów historycznych napisali? Tam jest raptem 2 próby usprawiedliwiania i to nie tak jak