Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć różne poglądy polityczne. Ale żeby nadal było 3,46% młodych mężczyzn którzy będą głosować na jawnie antymęską partię która nawet nie udaje, że ma jakikolwiek program polityczny skierowany do nich - poza oskarżeniami o gwałt, przemoc domową i #!$%@? do śmierci na państwowe benefity dla juleczki xD
Po prostu niczym Żydzi głosujący w 1933 na NSDAP ¯\(ツ)/¯

#polityka #blackpill #lewica #redpill #4konserwy #lewica
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Ja rozumiem, że można mieć różne poglądy polityczne. A...

źródło: 20230713_102612

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: bez przesady, to są bardzo dobre wyniki. 2/3 młodych mężczyzn to konserwy, z czego 50% konkretne. 3% zdrajców, pedałów, cucków, simpów, sojarzy, sierot po stalinizmie i innych odklejeńców i mętów społecznych to się w każdej grupie społecznej znajdzie. Nawet sam Pan Jezus miał swojego Judasza. Bardziej obawiałbym się tych 30+% za PO i Hołownią, bo to tak samo grażyńskie partie z identycznymi poglądami na mężczyzn, tylko opakowane w lepszy PR.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że można mieć różne poglądy polityczne. Ale żeby nadal było 3,46% młodych mężczyzn którzy będą głosować na jawnie antymęską partię która nawet nie udaje, że ma jakikolwiek program polityczny skierowany do nich


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: To, to #!$%@?. 50,79% chce głosować na partię której lider twierdzi, że mężczyźni owszem są jawnie dyskryminowani ale tylko dlatego, że chcą. Popiera obowiązkową służbę wojskową i nie chce zrównania wieku emerytalnego.
  • Odpowiedz