Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: co z wami ludzie ze nie odrozniacie prywatnej stacji telewizyjnej od publicznych mediow, finansowanych z waszych podatkow. Ja wiem, ze wyborca konfederacji ma max. 20 lat, ale jednak jakas podstawowa wiedza by sie przydala, jesli chcecie brac udzial w dyskursie politycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ktore_to_juz_konto: można krytykować wszystko, ale kiedy widzisz niemal identyczne wpisy wrzucone równocześnie jeden pod drugim to jest to lekko podejrzane. Przemyślcie to w kwaterze głównej. Jakby co to służę pomocą. Za srebrniki sprzedam ten kraj, jak wy, a do tego będziecie mieli kogoś z dodatnim IQ na pokładzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: czy ta kwatera jest tu z nami?
A może po prostu wpisy są wynikiem śmiesznego materiału które wrzuciło wczoraj TVN? Przeszło ci przez myśl? Czy zakładasz ze po czymś takim tylko jeden wpis moze powstac, bo inaczej to musi wynikac ze zorganizowanej akcji? Jesli nie, to wydaje mi się że z takim iq musisz zostac tam gdzie jestes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ktore_to_juz_konto: przecież elegancko cię wyjaśnili wyżej. Babka już dawno odeszła z platformy. Co, że mówi o konfederosji i ich oczywistych powiązaniach z rosją? Co w tym dziwnego? Mamy ordo szuris z rosyjską kasą i żoną b0saka, mamy dauna, znaczy brauna, mamy korwina. Powiązania z rosją są oczywiste. Jeżeli ktoś był w platformie to nie może tego mówić? xD
@Ktore_to_juz_konto: różnica jest taka, że TVN to prywatna stacja, a TVP publiczna. To tak jak byś się czepiał, że szef w twojej firmie kłamie i porównywał to z kłamstwami szefa rządu Mateusza Morawieckiego. Niby to samo, ale skala zupełnie inna. Jeden kłamie za swoje pieniądze, a drugi za pieniądze podatników (czyli również twoje).
@Ktore_to_juz_konto: TVN jest na poziomie TVP bo dali się wypowiedzieć komuś kto nie lubi Konfederacji xD Wiadomo że wolność polega na tym że nie powinno się dopuszczać ludzi którzy nie lubią rzeczy które ja lubię do głosu xD (tak jak pan Mentzen powiedział, wolność wolnością ale oni obrażaliby MOJA religię) To to samo co TVP. Dokładnie.

Prawdą jest też że jak kandydowałeś na posła to nie możesz już się udzielać
@Ktore_to_juz_konto: kompletnie...

Raz na rok pojawiła się tam dziennikarka, która 9 lat temu startowała na jakieś nieistotne stanowisko z ramienia PO...

W TVP jest zupełnie podobnie - np. były rzecznik prasowy partii jest głównym dziennikarzem TVP Info..
80% czasu antenowego zajmuje rząd, chyba, że akurat jest #!$%@? Tuska, to wtedy nie...
co z wami ludzie ze nie odrozniacie prywatnej stacji telewizyjnej od publicznych mediow, finansowanych z waszych podatkow. Ja wiem, ze wyborca konfederacji ma max. 20 lat, ale jednak jakas podstawowa wiedza by sie przydala, jesli chcecie brac udzial w dyskursie politycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzarnyBursztyn: Odróżniam, ale co to zmienia w kontekście krytyki?
@Szalom: tak samo moge pisac: tvp jest kiepskie bo dali sie wypowiedziec komuś kto jest aktorem i dali kilka literek podpisu, chlip chlip XD

A tak w ogole to serio jestes głupszy niż ustawa przewiduje. Szkoda czasu na czytanie wypocin takiego pajaca. Czy ja gdzieś odnoszę się do wolności? Czy ja chcę mu ją odebrać (tvnowi czy tej babie)? Krytykuje poziom rzetelności i dziennikarstwa tej stacji - mogę to robić własnie