Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto:

Jakoś umknęło mi żeby jakiś lider konfederacji głośno powiedział że to kłamstwo że JKM stanął by po stronie ruskich - zgodnie z tym co powiedział Liroy, więc strzelam że to prawda że jeden z liderów partii jest jawnie proputinowski.
@pilot1123 chłopie, w tym wykopowym #!$%@? naprawdę nie jest trudno o pomyłkę. Od wczoraj tu jesteś? I czytaj ze zrozumieniem - nie tobie zarzucam manipulację tylko opowi.
napisałem, że się pomyliłem i przeprosiłem. mam ci jeszcze buzi dać na zgodę? na jakim świecie ty żyjesz? ;)
@Ktore_to_juz_konto: pomijajać już wszystkie wcześniejsze argumenty jak finansowanie to TVN mocno zmienił narrację w odpowiedzi na zmiany w TVP. Kiedy TVP umiarkowanie chwaliła rząd to TVN sobie umiarkowanie go krytykował. Kiedy TVP stało się dosłownie tubą propagandową rządu TVN ustawił się na przeciwnym biegunie (a i tak im się zdarzy skrytkować opozycję, w TVP krytyka kogoś z obozu rządzącego występuje tylko wtedy, kiedy jest w nim spór i chcą się ustawić
@Ktore_to_juz_konto: i przypadkowo w gorących kilka identycznych wpisów o równaniu tvn do tvp. Wy jesteście mega tępi, że się umawiacie w trollowni na ten spam, ale jak głupi muszą być ludzie, którzy to łykają to już wyższy poziom abstrakcji xD