Wpis z mikrobloga

dawanie


@kamil-tika: Uprawiają seks dla przyjemności. Nie demonizuj tego tak. Ważne, ze z takich pobudek, a nie jak te #!$%@? w innych krajach, za kasę, jak sam napisałęś.

darmowy burdel


@kamil-tika: Oksymoron. Nie plącz się. Albo burdel, albo darmowy. Nie rozumiesz czym jest ta instytucja?
  • Odpowiedz
  • 29
@niebieskatrytytka: wejdz sobie na zagraniczne fora i poczytaj co tam o was pisza xD. Polska polecana jest dla np. studentow glownie ze wzgledu na 3 rzeczy:
- tanie zycie
- tanie studia
- polki robiace za materac i nawet za bardzo nie trzeba sie nic starac
Sama sobie odpowiec na pytanie czy jest to powod do dumy xD
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Dalej to samo. Demonizowanie seksu, pokłosie katolickiej pruderii.

polki robiace


@kamil-tika: Równie dobrze możesz napisać:
- obcokrajowcy robiący za materac polkom i nawet nie muszą one się nic starać. świat darmowym burdelem dla polek. Jak dwoje ludzi uprawia seks, to są w tym tak samo (robią sobie za materac, dają sobie dupy, czy jak tam ten straszny proces chwilowej przyjemności w straszny sposób wyobrażasz). Ja wiem, że według wujka
  • Odpowiedz
  • 38
@niebieskatrytytka: to tak nie dziala kolezanko. Jak baba sciagnie gacie na srodku ulicy to ustawi sie kolejka chetnych do pukania. Jak facet sciagnie gacie to wszyscy beda spyerdalac gdzie pieprz rosnie. Facet zeby zaliczyc musi sie niezle nakombinowac, cos soba rezprezentowac, miec hajs, status spoleczny itd. To sa cechy ktore zwiekszaja szanse na dymanie. Kobieta nie musi miec nic bo to ona jest dawca a facet bioraca w tej rozgrywce. Dlatego
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: A co to w Polsce nie ma prostytucji? xD Jest tak samo jak w Tajlandii czy innych krajach. Chodzi o to, że w innych krajach albo trzeba się postarać o kobietę albo zapłacić za seks z prostytutka. A w Polsce jak masz ciemniejszy kolor skory, to chwytasz szona na imprezie i nawet drinka nie musisz kupować - już masz wszystko za free xD I to nie świadczy o tym, że
  • Odpowiedz
nie dziala kolezanko.


@kamil-tika: Co tak nie działa? Naucz się wyrażać precyzyjnie.

acet zeby zaliczyc musi sie niezl


@kamil-tika: Popyt podaż. Faceci są, mówiąc twoim językiem, bardziej puszczalscy, czyli łatwiejsi i bardziej dostępni seksualnie. Taki ich wybór/natura. Nie jest to wina kobiet.

ona jest dawca a facet bioraca w tej rozgrywce.


@kamil-tika: Mów wprost. Ona wybiera, a on jest wybierany. Na twoje, facet jest łatwą dupą do zaliczenia.

dyma
  • Odpowiedz
  • 6
@niebieskatrytytka: kto zostal zgaszony to juz najlepiej swiadcza plusy przy naszych odpowiedziach xD

Dlaczego boli ci o to głowa? Pozwól, że osoby zainteresowane się o to będą martwić.

Dlaczego mnie o to boli glowa? Bo pozniej roszczeniowe szony wyciagaja tylko kase od panstwa na 500+, wyprawka dla bombelka, laptop dla gowniaka i tysiace innych zapomog od panstwa na ktore ja sie skladam w podatkach choc wcale nie chce. Im wiecej gowniakow
  • Odpowiedz