Wpis z mikrobloga

Nie wszyscy deweloperzy podnoszą ceny. Niektórzy fundują srogie promocje XD Chociaż mało takich.

Generalnie rynek podzielił się na dwa obozy - deweloperów co wierzą w Wielką Pompę i podnoszą ceny jak smażalnie ryb przed sezonem oraz takich co traktują to jak szansę, aby zamknąć niesprzedawalną od miesięcy inwestycję.

Jak będzie zobaczymy. Pewne są tylko podwyżki stóp i wysoka inflacja.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka #kredyt2procent #inflacja
  • 16
  • Odpowiedz
@mickpl: niech sprzedają przed wejściem w obieg portalu...potem będzie już wiadomo za ile idą te nieruchy realnie, a nikt nie da, żeby sąsiad miał takiej takie samo mieszkanie kupione ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@toshibaas: Obecnie na rynku nie ma inwestorów. Ostatnia fala była z początkiem roku kiedy ludzie się przestraszyli, że inflacja przebije 20% i brali cokolwiek, a dodatkowo o deweloperów była posucha i jeszcze schodzili z cen.

Obecnie ludzie wolą gotówkę, lokaty i obligacje. Dużo komentarzy w necie jest takich, że oddaliby te kwadraty, ale nie ma chętnych.
  • Odpowiedz
Pewne są tylko podwyżki stóp i wysoka inflacja.


@mickpl: Oczywiście, że stopy procentowe nie zostaną podniesione, ba już w sierpniu / wrześniu zostaną obniżone. Nie pytaj skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pan morawiecki musi zarobić na swoich obligacjach indeksowanych inflacja, z resztą nie tylko on. ( ͡º ͜ʖ͡º) a Ty Polaczku jesteś niewolnikiem we własnym kraju, więc #!$%@? na Niemieckiego Pana.
  • Odpowiedz
  • 3
w sierpniu / wrześniu zostaną obniżone


@Glikol_Propylenowy: W sierpniu nie ma posiedzenia decyzyjnego, ale w ten sposób dobrze w sumie pokazujesz na czym ludzie opierają twierdzenia, że stopy zostaną obniżone. No bo tak, wysokie som już długo, a wyżej to się w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
nie ma żadnych szans na takie obniżki, 0.25 żeby kredyciarski plebs przed wyborami się ucieszył to maks


@francoisinho: Racjonalnie nie, ja absolutnie bym czegoś takiego nie chciał, jak dla mnie stopy powinny być obecnie na poziomie około 20% (pozdro kredyciarze), ale tu nie chodzi o dobro polski czy Polaków i jeśli tego jeszcze nie rozumiesz, to współczuję. PiSowi będzie zależało na pomocy kredyciarzom, bo chcą z nich zrobić swój elektorat i
  • Odpowiedz