Wpis z mikrobloga

Mirek 32 Gliwice

Zgłoszenie 1837cf0e7e6a35de z dnia 2023-07-10 21:01:24

Imię: Mirek
Wiek: 32
Miejscowość: Gliwice

Kim jestem?
Pozytywnie nastawiony do życia osobnik, dziecko lat 90.Lubię śmieszkować, próbować nowych rzeczy, mix marzyciela i gościa, który lubi zaplanować większość spraw. Nigdy nie wiadomo co maszyna wylosuje :D Ostatnio kiepsko u mnie z wolnym czasem, staram się rozwijać własną działalność aby zarobić na wymarzony domek pod miastem :)

Wygląd
185cm, 70kg. Jestem dość szczupły, wyglądam młodziej niż w dowodzie, jeszcze nie łysieję, na stare lata to chyba atut :P

Zainteresowania
Standardowy pakiet u większości facetów : piłka nożna, F1, NBA. Lubię czytać książki, podróżować, pograć na kompie czy konsoli. Tańczyłem trochę salsę, lubię klimaty latino. Latem rower/motor. Za zimą nie przepadam, gdybym miał supermoc, to skróciłbym tę porę roku do minimum.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać osobę, z którą można pogadać na każdy temat, dzielić wspólne pasję. Stworzyć wspólny związek oparty na uczciwej i szczerej relacji. Z drugiej strony, zamieszczam te ogłoszenie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, więc fajnie będzie jak chociaż ktoś odpisze :D

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budzik wczesnym ranem, wspinaczka na górski szczyt a później herbatka i szarlotka w schronisku, lub może leniwe wylegiwanie się na leżakach w blasku słońca . Zobaczymy, życie pisze najlepsze scenariusze ;]

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
dzieci- tak
ślub- raczej tylko cywilny
alkohol- tak, z umiarem
inne używki- nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygliwice #mirekszukamirabelki
  • 28
  • Odpowiedz
@larine A to nie tak, że w związku to obydwaj ludzie powinni się darzyć takim samym uczuciem, a co za tym idzie, obydwaj starać o siebie, aby obydwaj byli szczęśliwi?

ja to tak widzę, że kobieta również powinna starać się o to, aby mężczyzna był z nią zadowolony. Aby to nie było tylko w jedną strone..
  • Odpowiedz
jestem staroświecka


@larine: Ty to słowo znasz chyba jedynie z definicji, ale i tak pod znakiem zapytania xD Bo jeśli chodzi o związek, staroświecka kobieta często oczekiwała, że mężczyzna będzie ją chronił i zapewniał jej bezpieczeństwo. Oferowała w zamian lojalność, opiekę nad domem i rodziną. Również dbała o ułożoną atmosferę domową, przygotowywała domowe posiłki i zajmowała się domowymi obowiązkami. W wielu przypadkach oczekiwano, że kobieta jest poddana mężczyźnie i podporządkowuje się jego woli.

Wątpliwe jest moim skromnym zdaniem, abyś dała rządzić sobą mężczyźnie i była jego służącą na każde zawołanie. Patrząc jakie postulaty na wykopie piszesz, to nie ty byś mu gotowała, tylko on by cie musiał zabierać do restauracji i karmić, ewentualnie jakieś fast
  • Odpowiedz
@Duszeczek xDDD po jakichś postach na wykopie stwierdziłeś, że nie mam nic do zaoferowania xDDD wylewa się z Ciebie przegrywiarska ideologia, zwłaszcza to ostatnie zdanie mnie rozbawiło. Ty szukasz partnerki czy mamusi do niańczenia, co Ci będzie brudne gacie prać? bo jeśli to drugie, to nie wiem, która kobietę to interesuje. Na taki lifestyle jak mówisz, to sobie może pozwolić kobieta, której facet zarabia miliony i chętnie się nimi z nią
  • Odpowiedz
zapomniałeś przymiotnika


@larine: nie
uważam, że dobrze mieć wymagania, a w szczególności jako kobieta

ale "mężczyzna powinien się o mnie starać" może zawieźć i pajacowanie przez faceta, który zna swoją wartość (a takiego chcesz)
  • Odpowiedz
@lexico no tutaj masz rację. najbardziej spektakularne "staranie się" można zaobserwować u narcyzów i toksyków, którzy używają tej taktyki do urobienia ofiary, żeby potem wszystko odebrać i wzbudzić poczucie winy, że to przez jej złe zachowanie. ale nie mówię tu o przyjeżdzaniu na randkę helikopterem, ale o przejęciu inicjatywy np. w kwestii zaproszenia gdzieś.
  • Odpowiedz